Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[POSZUKIWANY] Fabryczny dzwonek Samsung

(Temat utworzony: 26-01-2018 05:05 PM)
30703 Wyświetlenia
krzysiek_trybus
Apprentice
Opcje

Cześć wszystkim :smiling-face: 

Poszukuję pewnego dzwonka usłyszanego kiedyś w telewizji. 

Szukam go od kilku miesięcy ale nikt nie zna jego tytułu - najprawdopodobniej jest to fabryczny dzwonek firmy Samsung instalowany w starszych modelach lub  jest dzwonkiem innej firmy, ale na 100% jest to dzwonek fabrycznie wgrany w jakiś model telefonu. 

 

Zamieszczam fragment nagrania z tym dzwonkiem: klik

 

Z góry dziękuję za wszelką chęć pomocy

 

0 Like
55 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć krzysiek_trybus

 

 

Jeśli mnie ucho nie myli to chyba znalazłem :smiling-face: ringtone

 

 

 

 

 

 

0 Like
krzysiek_trybus
Apprentice
Opcje

KrzysiekK napisali:

Cześć krzysiek_trybus

 

 

Jeśli mnie ucho nie myli to chyba znalazłem :smiling-face: ringtone

 

 

 

 

 

 


To chyba jednak nie ten dźwięk 😊

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Rzeczywiście, po ponownym przesłuchaniu stwierdzam, że się nie popisałem :face-with-tears-of-joy:

 

Szukam dalej.

 

 

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje
Hahaha, to zdecydowanie nie ten dźwięk, KrzysiekK :face-with-tears-of-joy:

Przesłuchałem chyba z 30 reklam Samsunga, a także ewolucję dzwonka Over The Horizon w latach 2011-2017 i niestety nie znalazłem tego, czego szukasz. 😞

Może pamiętasz coś więcej z tej reklamy? Jakiego produktu dotyczyła? :smiling-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@krzysiek_trybus

Też dzisiaj próbowałem odgadnąć co to. Ale taki fragment solówki na gitarze i jeszcze w takiej jakości 😞 to można dopasować 1000 utworów rockowych. :winking-face:

Dasz radę poszukać dłuższego fragmentu?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
krzysiek_trybus
Apprentice
Opcje

Szewcu72 napisali:

@krzysiek_trybus

Też dzisiaj próbowałem odgadnąć co to. Ale taki fragment solówki na gitarze i jeszcze w takiej jakości 😞 to można dopasować 1000 utworów rockowych. :winking-face:

Dasz radę poszukać dłuższego fragmentu?


Ten dzwonek usłyszałem ostatnio w serialu telewizyjnym pt. "M jak miłość", tutaj link do odcinka: klik - dzwonek można usłyszeć w materiale w okolicach 00:21:38 trwania odcinka i widać tam także telefon, ale telefon chyba dużo tutaj nie da :smiling-face:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Niestety, procesory wyszukiwania nie są wstanie zidentyfikować tego utworu. Za krótki, zbyt mało wyrazisty i za dużo szumów. 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
krzysiek_trybus
Apprentice
Opcje

Szewcu72 napisali:
Niestety, procesory wyszukiwania nie są wstanie zidentyfikować tego utworu. Za krótki, zbyt mało wyrazisty i za dużo szumów. 😞

Pisałem kiedyś na FP serialu i napisali mi tylko, że jest to dzwonek fabryczny jakiejś firmy - nie wiem jakiej. Nie znam tytułu oraz producenta :smiling-face: Dzięki za próbę i chęć pomocy.

 

Pozdrawiam.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Gdyby podali model, to już by było po sprawie. :smiling-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like