Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[Google] Automatyczne zamykanie aplikacji – co zrobić?

(Temat utworzony: 22-06-2021 10:28 AM)
5830 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Cześć! 

Aktualnie wiele osób kontaktuje się z pomocą techniczną Samsung w związku z automatycznym zamykaniem się niektórych aplikacji, po którym wyświetla się poniższy komunikat:

MonikaK_0-1624350505981.png

Powodem tego jest aktualizacja aplikacji Google. Samsung przekazał informacje o zaistniałym zdarzeniu do Google, który pracuje nad rozwiązaniem.

W obecnej sytuacji, rozwiązaniem, które zalecamy jest odinstalowanie aktualizacji Google. Można tego dokonać na 3 sposoby - poprzez przejście do ustawień lub przez aplikację Google Play, bądź wyczyszczenie danych wyszukiwarki. Poniżej kroki.

 

I sposób:

  1. Otwórz “Ustawienia”
  2. Wybierz “Aplikacje”
  3. Następnie wybierz “Google”
  4.  W prawym górnym rogu wybierz ikonę trzech kropek
  5. Wybierz “Odinstaluj aktualizacje”

 

II sposób:

  1. Znajdź i otwórz aplikację “Sklep Play”
  2. Wyszukaj “Google”
  3. Wybierz “Odinstaluj”*

*Zostanie skasowana wyłącznie aktualizacja aplikacji.

 

III sposób:

  1. Otwórz “Ustawienia”
  2. Wybierz “Aplikacje”
  3. Wybierz “Google”
  4. Następnie wybierz "Domyślna pamięć"
  5. Potem "Zarządzaj pamięcią"
  6. Następnie"Wyczyść dane wyszukiwarki Google" LUB "Wyczyść wszystkie dane"

 

Dajcie znać czy porada okazała się pomocna! :smiling-face:

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dodam, że problem dotyczy aplikacji Google w wersji 12.23.16.23.arm64. W moim przypadku pomogło odinstalowanie aktualizacji. Problem ustąpił i postanowiłem ponownie wgrać najnowszą wersję. Po ponownym wgraniu najnowszej wersji problem już nie występuje.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

60 Odpowiedzi
nn4ay
Journeyman
Opcje
Witam, przychodzę z problem który pojawił się od dzisiejszego ranka. Co chwilę pojawia mi się komunikat przedstawiony na dole. Co mam zrobić aby zastopować to?

Edit: Już wiem jak na to zaradzić. Wystarczy wyłączyć google w ustawieniach bądź odinstalować aktualizacje:]

image


Aszek
Pioneer
Opcje
Mam dokladnie ten sam problem odkad włączyłam dziś rano telefon. Miga ten komunikat co chwilę, bardzo szybko nawet nie da się go przeczytać (złapalam printscreenem) a telefon bardzo sie glrzeje
xAp0x
Voyager
Opcje
Tez mam ten problem, zapewne cos zje*** aktualizacja i trzeba bedzie czekac na poprawki
Marek_L
Apprentice
Opcje
U mnie ta sama historia 😡🤬
Tymczasowo pomogło odinstalowanie aktualizacji aplikacji Google.
Podejrzewam jakiś błąd nowej wersji aplikacji...
Mam nadzieję, że szybko naprawią.
Na forum Huawei też zgłaszają problemy.
AniaWojtas
First Poster
Opcje
Mam ten sam problem od rana...
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
Rozwiązanie problemu, do momentu pojawienia się nowej aktualizacji aplikacji Google -> należy odinstalować ostatnią aktualizacje aplikacji. W tym celu trzeba wejść w Ustawienia -> Aplikację -> Google -> Trzy kropki po prawej stronie na górze -> Odinstaluj aktualizacje.
Aszek
Pioneer
Opcje
Ale to przywraca fabryczną wersję aplikacji a nie odinstalowuje tylko ostatnią aktualizację
MagdaDom
Journeyman
Opcje
To jest jakiś dramat. Nic nie mogę zrobić na telefonie,bo wyskakuje ten komunikat o niedziałającej apce google.
Czy oni się nauczą? Ostatnia wpadka ich nie nauczyła? Żenada. Screenshot_20210622-073828_Market Feedback Agent.jpg
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje