Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S 23 ultra AI notes

(Temat utworzony: miesiąc temu)
199 Wyświetlenia
Banan52
Helping Hand
Opcje

Która apk , bo w notes nie mogę znaleźć, nagra dźwięk ze spotkania  , zamieni na tekst i streści je .  Proszę o poradnik . 

24 Odpowiedzi
theguildsman
Helping Hand
Opcje
Dyktafon
Rozwiązanie
tomaszl_
Journeyman
Opcje
Witaj, nagrasz dźwięk w dyktafonie, później kliknij w nagranie (wciąż w aplikacji dyktafon) i wyświetli Ci się opcja transkrypcji. Wkleisz tekst w notatnik i tam za pomocą AI uporządkujesz, podsumujesz lub strescisz. Czy potrzebujesz dokładniejszy opis czy znajdziesz te opcje?
Banan52
Helping Hand
Opcje

Bardzo dziękuję , temat do zamknięcia . Opis tej funkcji w samsung bardzo nieczytelny i niejasny , myślałem że robi się to przy pomocy apk notatki .... no ale już wiem dzięki ..

Banan52
Helping Hand
Opcje

I jeszcze pytanie z innej beczki ale też dotyczy AI , nagrywanie filmu i zwolnienie go w pewnej części gdzie jest ta opcja ? W edycji zdjęć ?

0 Like
Rozwiązanie
tomaszl_
Journeyman
Opcje
W głównej galerii jak odtwarzasz wideo przytrzymaj w dowolnym miejscu na ekranie (spowolnisz 'w locie') a jeśli chcesz zapisać w oddzielnym pliku na stałe to w edycji jest opcja zmiany prędkości nagrania.
Rozwiązanie
relativ
Voyager
Opcje

Można też zwolnić film w pewnej części i tak go zapisać jako kopię. Np. w Galerii>edycja>dost. prędk.>1/4>ustaw. początek, koniec>zapisz (jako kopię).

0 Like
Banan52
Helping Hand
Opcje

Dziś nagrałem krótki filmik  w trakcie biegu , ustawienia FHD 60 kl/s , hevc ..... i niestety tak jak na załączonym filmie opcja zwolnienia nie chciała zadziałać . Wcześniejsze filmy bez problemu .  

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Banan52, Funkcja spowalniania nie zadziała nie zadziała jeśli wideo jest nagrane w HEVC.