Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aplikacja do nagrywania filmów z powtarzaniem

(Temat utworzony: 12-02-2024 06:00 PM)
327 Wyświetlenia
kamiledi16
Explorer
Opcje
Witam,
Zmieniłem telefon ma Samsung Galaxy S23 Ultra. Na starym telefonie miałem aplikację do nagrywania filmów - Drivecamrecorder. Nagrywałem nią koncerty w taki sposób, że telefon był w kieszeni koszulki i samo się nagrywało. Jak pewnie wiecie Android ma ograniczenie wielkości plików, więc naraz można nagrać tylko jakiś określony limit czasu, około 20 minut. No i ten Drivecamrecorder miał taką funkcję, że nagrywał te 20 minut filmu, zapisywał go i automatycznie zaczynał nagrywać następny. W ten sposób mogłem spokojnie nagrać parę godzin naraz, podzielone na pliki po 20 minut. Niestety, ta aplikacja jest niezgodna z moim nowym telefonem i nie da się jej tu zainstalować. Pytanie więc, czy znacie podobną aplikację z taką funkcją? No i dodatkowo tamtą aplikacja nagrywała to wszystko z wyłączonym ekranem, oszczędzając baterię. Prośba o jakieś podpowiedzi.
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamiledi16
Explorer
Opcje

Dobra, zrobiłem test - ściągnąłem aplikację Quick Video Recorder. Nie ma powtarzania, ale ma nagrywanie w tle. Nagrałem 100 minut filmu jednym ciągiem i udało się - wygląda więc na to, że w tym modelu nie ma tego ograniczenia, które było w tamtym. To ciekawe, bo czytałem, że to ograniczenie każdego Androida, że gdy film przekroczy bodajże 3 gb to nie da się więcej nagrać. Ja nagrałem 100 minut ciągiem i plik zajął 31 gb. Tak więc - chyba problem z głowy :smiling-face:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
11 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamiledi16  Witam

Telefon ma najnowsze oprogramowanie, myślę że kwestia czasu aż deweloperzy aplikacji zaktualizują aplikację. Na dzień dzisiejszy można im to po prostu zgłosić


kamiledi16
Explorer
Opcje
Może tak, może nie. Z tego co widzę najnowsza wersja była aktualizowana 3 lata temu, więc nie wiem czy nadal będą pracować nad tą aplikacją. Tym bardziej, że nie ma jej już w sklepie Play, jest tylko plik apk w internecie. Dlatego chyba najlepiej byłoby poszukać alternatywy.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamiledi16  ok, no to wygląda że aplikacja nie będzie już aktualizowana


Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
A może warto spróbować zainstalować aplikacje z apk, np. z ApkPure?
0 Like
kamiledi16
Explorer
Opcje
Masz na myśli, żeby spróbować zainstalować ten Drivecamrecorder z pliku apk? Próbowałem, nie da się. Na Galaxy S9+, czyli moim starym telefonie, działa.1707762945316.jpg
0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Znalazłem alternatywę, działa w tle https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happyconz.blackbox
Nie wiem czy link się wczyta bo zauważyłem że niektóre linki spoza Samsunga są usuwane, aplikacja nazywa się AutoBoy Dash Cam
0 Like
kamiledi16
Explorer
Opcje
Niestety, komunikat mnie informuje, że to też nie jest zgodne z moim telefonem i nie da się zainstalować...1707763353408.jpg
0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Heh, trzeba coś podobnego znaleźć w Google Playu bo tak to będziemy próbować kilka godzin
0 Like
kamiledi16
Explorer
Opcje
No jest jedna zgodna, ale płatna. I to dość srogo, zobacz ile sobie życzą kasy za używanie tego - 63 zł tygodniowo, raczej podziękuję.1707763673380.jpg
0 Like