Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

La ce ne putem aștepta de la Samsung One UI 7.0 (Android 15)?

(Subiect creat la: cu o săptămână în urmă)
515 Vizualizări
EmilianN
Community Manager
Opțiuni

SamMobile pune o întrebare la care vreau să știu și eu răspunsul: la ce ne putem aștepta de la viitorul upgrade major de sistem de operare, One UI 7.0 (Android 15)?

Ce funcționalități ați vrea să apară în următorul update? Să fie ceva legat de AI? Să fie ceva nou? Să fie o îmbunătățire?

39 Răspunsuri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Salut, eu as spera sa aducă anumite funcții Ai și pe seria A.
Mariusbz
Voyager
Opțiuni
Probabil vor aduce ceva ceva pe cele de acest an și de anul trecut restul...nu cred că s capabile procesoarele sa ducă AI ul...deși se putea adăuga măcar cele software ca duce orice dispozitiv din soft...
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Nu știu dacă ai văzut pe tiktok,au pus unii Rom -uri de One Ui 6.1 cu Ai pe telefoane mai vechi Samsung, precum S10 S9 și S8, iar telefoane acelea puteau duce Ai-ul. Evident nu toate funcțiile Ai mergea,dar anumite funcții precum Cyrcle to Search mergea fără nicio problema,deci acest magnific Ai este o chestie mai mult software decât hardware și se poate aduce pe mai multe dispozitive unele funcții,dar nu s-a vrut asta pentru ca să cumperi modelul mai scump.
Mariusbz
Voyager
Opțiuni
Pai ei cum ar mai vinde? 🤣🤣 Asta este marketing frumos împachetat și oferit la utilizatori pe 2000 și ceva de €...gen z fold...🙄 Nu am găsit dar o sa caut ceva ceva pe tiktok sa vad și documentez în același timp 😏
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Nu e musai sa plătești 2k Euro, ci doar sa ai un minim Galaxy S21 pentru a avea Ai, care poate fi achiziționat si la 1500 lei Second în momentul actual.
Mariusbz
Voyager
Opțiuni
Pai ăștia evita sa adauge și minimul de AI ....tocmai că sa îți forțeze mana sa cumperi dispozitive ultra mega premium 🙄
0 Aprecieri
costintn
Voyager
Opțiuni
mai multe widget-uri pe lockscreen, update uri care nu necesita restart... altceva nu mi vine prin minte
Mariusbz
Voyager
Opțiuni
Acesta da ar fi super cu update ul nu contează că este de securitate sau major...sa nu mai fie necesar să se închidă dispozitivul ar fi super 🥰
alvv
Pioneer
Opțiuni
La un voucher de 50% reducere pentru toate produsele Samsung😂😂😂
coco79
Legend
Opțiuni
Nico o sansa😅
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Atunci 80% reducere la S24U😄
0 Aprecieri
coco79
Legend
Opțiuni
Nici o sansa,sub 5000 lei nu o sa vezi😅
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Atunci sa fie 5000 lei nou,dar sa fie ofertă 1+ 1 din partea casei, adică dacă cumperi un S24U, la 5000, sa iti mai dea măcar un S24+ Cadou , îl vinzi și poți recupera aproape toți banii înapoi, dacă nu ai nevoie de 2 S-uri😀
coco79
Legend
Opțiuni
😅😅😅
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Ar fi bine deși cel mai probabil, nu vor fi asemenea oferte probabil niciodata,darrr dacă dintr-un miracol ,Samsung ar începe să dea Faliment,probabil ca chiar ar începe sa facă asemenea oferte pentru a atrage clienții, nașpa pentru Samsung de s-a întâmplat asta, dar bine pentru noi clienții =)))
0 Aprecieri
coco79
Legend
Opțiuni
😆😆😆
0 Aprecieri
Diamant42
Hotshot
Opțiuni
Hahaha asta niciodată n ai să o vezi de la Samsung o așa de mare reducere.
0 Aprecieri
Members_7yzMiH2
First Poster
Opțiuni
Lam cumpărat azi și frige tare prin pe laterale îi este și frică
0 Aprecieri
3Merlin
Big Cheese
Opțiuni
Mi-ar place să avem și pe seria A unele funcții Galaxy AI, (nu neapărat traducere în timp real, în oltenește), dar O.C.R. (Optical Character Recognition) pentru foile bătute la mașină ar fi binevenit.
De asemenea, ar fi util să poți dezactiva una din cartelele SIM într-un anumit interval orar (inclus în Moduri și Rutine, corelat cu calendarul), ca să nu te mai sune soacra/amanta pe numărul de serviciu, cu cinci minute înainte de o ședință foarte importantă (cu C.E.O., de pildă), doar ca să-ți reamintească să cumperi pâine (sau două-trei verze) la întoarcerea acasă...
Cam atât.
😉
AdmBot
Big Cheese
Opțiuni
Sa avem animație de încărcare pe ecran de deblocare ca la oppo huawey
0 Aprecieri