Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsprzedaż Galaxy Note20 i Note20 Ultra

(Temat utworzony: 29-08-2020 12:10 PM)
457 Wyświetlenia
EwaK
Hotshot
Opcje

Czy jesteście gotowi na Note20?

 

Samsung przygotował świetną promocję w ramach przedsprzedaży najnowszego Galaxy.


Note5.PNG

Kup Note20, Note20 5G i wybierz, czy chcesz słuchawki Galaxy Buds + albo Game Pack 1 (kontroler MOGA XP5-X+, kodu dost

ępu do 3 - miesięcznej usługi Xbox Gamepass Ultimate i bezprzewodowa ładowarka EP- N5105).


W przypadku Note20 Ultra 5G możemy wybrać między słuchawki Galaxy Buds Live a Game Pack 2 (kontroler MOGA XP5-X+, kodu dostępu do 3 - miesięcznej usługi Xbox Gamepass Ultimate i bezprzewodowa ładowarka EP- N5200).

Na co się zdecydujecie? 😊

 

Jak otrzymać nagrody?

Należy zamówić wybraną przez siebie wersję Note20 u jednego z partnerów handlowych w ramach przedsprzedaży między 5.08 a 20.08.2020r.

 

Po otrzymaniu urządzenia aktywuj je między 21.08 a 05.09.2020 z aktywną kartą SIM na przynajmniej 5 minut i zaakceptuj umowę licencyjną.

 

Zaloguj się do aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz 😁

 

Teraz pozostaje czekać na weryfikację zgłoszenia i wysyłkę nagrody! Proste? 😍

 

Więcej informacji o promocji znajdziecie na jej stronie i w regulaminie.

Przedsprzedaż 

Regulamin promocji

252 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czy w aplikacji Samsung Members w zakładce Korzyści masz dostępny promocyjny banner? Jeżeli nie to musisz poczekać na odpowiedź od organizatora promocji. Pamiętaj, że organizator ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Wszystkie szczegóły związane z promocją znajdziesz w regulaminie.


Sh4adow
Apprentice
Opcje

Właśnie spieszę z aktualizacją, a zarazem z pomocą dla tych, którzy nie widzą banerka. 
U mnie właśnie się pojawił i łatwo wypełniłem formularz, następnie wysyłając go.
Nie wiem, czy to czarna magia, czy po prostu zbieg okoliczności, ale:
Po pierwsze musicie mieć włożonego sima i przeprowadzić rozmowę, gdy apka jest uruchomiona. Po tej akcji warto zrobić reset telefonu, a następnie wejść na stronę members przez przeglądarkę i tam się zalogować. Na stronie wejść w moje urządzenia i TAM WŁAŚNIE MUSI SIĘ POJAWIĆ WASZ NOTE. Jeśli tam widnieje, to baner się pojawi. Jeśli widnieje, a nie macie banerka, spróbujcie powtórzyć punkt pierwszy. U mnie nic innego nie zadziałało. Dodam, że w apce telefon widniał jako zarejestrowany, a na stronie members nie.:winking-face: Trzymam kciuki!

szeryfeek
Journeyman
Opcje
Witam. W piątek 21.08.2020 otrzymałem zamówiony w przedsprzedaży telefon Note 20 Ultra. Od razu zarejestrowałem się w promocji Galaxy Buds Live, otrzymałem maila potwierdzającego, że moje zgłoszenie jest weryfikowane. W czwartek dostałem maila od firmy zajmującej się organizacją tej promocji, że był błąd w formularzu i proszą o mailowe potwierdzenie, którą nagrodę wybrałem. Napisałem w mailu, iż wybieram słuchawki i dalej brak odzewu ze strony w/w firmy. Czy do kogoś z Was też przyszedł taki mail? Nie chciałbym, aby ominęła mnie nagroda...
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy doczytałeś, w regulaminie ile czasu ma, organizator na odpowiedz ? 

3. Liczba Nagród w Promocji jest ograniczona i wynosi dla:
a) zestawu gracz 1- 30 sztuk;
b) zestawu gracza 2- 70 sztuk;
c) Galaxy Buds +- 300 sztuk;
d) Galaxy Buds Live - 200 sztuk.

https://stg-images.samsung.com/is/content/samsung/p5/pl/Regulamin_przedsprzedaz_Galaxy_Note20.pdf?_g...

lidia228
Journeyman
Opcje
u mnie identyczna sytuacja
Przemo204
Pioneer
Opcje
ja dostałem odpowiedź jak odesłałem maila ze spełniam warunki i otrzymuje nagrode
szeryfeek
Journeyman
Opcje
Wysłałes maila jako odpowiedz czy na adres samsung@smolar.pl?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ile dni minęło od momentu kiedy wysłałeś wiadomość z informacją o wybraniu słuchawek? Dla pewności na początku przyszłego tygodnia wyślij kolejną wiadomość z zapytaniem czy otrzymali odpowiedź i czy wszystko jest w porządku.


0 Like
Przemo204
Pioneer
Opcje
wysłałem jako odpowiedź , minela 1 doba
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W takim wypadku zaczekałbym na Twoim miejscu do wtorku. Jeżeli nie otrzymasz żadnej odpowiedzi w poniedziałek to napisz do organizatora we wtorek czy otrzymał Twoją odpowiedź.


0 Like