Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

GUARD NOTE 9

(Temat utworzony: 24-08-2018 03:01 PM)
5673 Wyświetlenia
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

04_Product_Image_Ocean_Blue_galaxynote9_r30_pen_blue_RGB.jpg

 

Cześć.

 

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem Note 9 lub planujesz jego zakup, pamiętaj o rejestracji w programie GUARD.

Dzięki tej usłudze zyskujesz wiele przywilejów oraz możesz zabezpieczyć się na wypadek uszkodzenia telefonu.

Poniżej znajdziesz korzyści wynikające z posiadania pakietu Guard Note 9.

 

guard2.png

1. Dedykowana infolinia pod numerem 801 880 888.

Uzyskasz tu pomoc w obsłudze Twojego telefonu, jak również wszystkie informacje, które chciałbyś uzyskać o pakiecie Guard.

Na infolinii możesz również skorzystać ze zdalnej pomocy. Konsultant dostosuje ustawienia telefonu za Ciebie. Jest to bardzo przydatna usługa, dzięki której zaoszczędzisz czas i zobaczysz wszystko na ekranie swojego urządzenia.

 

2. Wymiana urządzenia w ciągu jednego dnia roboczego.

W szybki sposób możesz otrzymać nowy telefon, nie wychodząc z domu.

Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się infolinią w celu zamówienia kuriera.

 

 

 

3. Bezpłatna wymiana uszkodzonego wyświetlacza.

Wszystkie telefony NOTE 9 zakupione w przedsprzedaży i aktywowane do dnia 31.08.2018 (04.09.2018 dla wersji 512 GB) objęte są możliwością zupełnie darmowej wymiany zbitego ekranu. Usługa ta obowiązuje przez 12 miesięcy od aktywacji urządzenia.

 

 

 

4. Dodatkowy rok ochrony po zakończeniu standardowej gwarancji.

Telefony objęte pakietem GUARD zyskują również dodatkowe 12 miesięcy na możliwość naprawy urządzenia.

 

 

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie GUARD NOTE 9.

Dodatkowe możliwości daje opcja ubezpieczenia telefonu, opis oferty znajdziesz tutaj.

 

21 Odpowiedzi
Przemo204
Pioneer
Opcje

Pojawiła się możliwość ubezpieczenia telefonu dodatkowo wraz z Rabatem 50 zl o co chodzi przecież w guard jest ubezpieczenie to po co drugie? Obejmuje drugie rozbicie?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Przemo204 możesz wskazać link do tej promocji, będzie łatwiej się odnieść do twojego wpisu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Przemo204
Pioneer
Opcje

W aplikacji members w korzyściach jest

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

I tam też powinien być odnośnik do regulaminu dokładnie opisujacego zasady tej promocji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Przemo204
Pioneer
Opcje
To jest zniżka na ubezpieczenia co jest w promocji note 9 lecz czy tzreba to kupować bo przecież w guard jest ubezpieczenie wyświetlacza na 1 wymianę. Czy jak to kupię za 449 to będę miał 2 wymiany?
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Przemo204

 

To działa zupełnie inaczej niż myślisz. Bezpłatna usługa Guard Note 9 jest dla osób, które zakupiły urządzenie w przedsprzedaży i zarejestrują się w niej do 31 sierpnia.

 

Jeśli tego nie zrobisz w określonym czasie, możesz nabyć Guard Note 9 odpłatnie, jednakże właśnie ze wspomnianą zniżką. Tak to rozumiem porównując oba regulaminy.

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Przemo204
Pioneer
Opcje
Coś w tym jest. Czyli trzeba odpuścić jak sie już zarejestrowany w guard z przedsprzedaży
0 Like
MartaM_
First Poster
Opcje
Niby tak.. ja jednak kupiłam telefon w przedsprzedarzy i w app S.Members pokazuje mi się jedynie ten dodatek S.Note 9 Guard II filar, a III, czyli ubezpieczenie się nie pokazuje, mimo, że spełniam warunki terminowe zakupu itp.
Czy może po zarejestrowaniu przyjdzie mailowo, po weryfikacji terminu zakupu, link (lub uaktywni się to w S.Members) informujący o aktywnym III filarze?
0 Like
Shiggy
First Poster
Opcje

Witam, to z tego co ja rozumiem, to 12mies , door 2 door, i Swap dziala nawet jezeli tel nie zostal zakupiony w przedsprzedazy ?
Wczoraj se zarejestrowalem w usludze Guard i na email mi normalnie przychodzilo potwierdzenie.
Chyba juz sie w tym pogubilem

0 Like