Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z połączeniem słuchawek Galaxy Buds 2

(Temat utworzony: 18-06-2023 06:18 PM)
833 Wyświetlenia
Dawid
Pioneer
Opcje

Nie mogę połączyć buds 2 do aplikacji Galaxy Wearable. Aplikacja nie znajduje ich. Mogę ręcznie w ustawieniach bluetooth połączyć się ze słuchawkami, wtedy aplikacja je znajduje, mogę je do niej dodać, ale dalej wyświetla się brak połączenia, taki jak załączyłem na screenie.

Zauważyłem, że problem może być z resetem słuchawek. Powinno dać się ich zresetować gdy są w etui i przytrzymać na nich palce. Ale gdy ja tak robie to dioda w etui świeci się ciagle na zielono (powinna migać na czerwono) i gdy trzymam na nich palce to ciągle na zmiane słyszę w nich Power Off, Power On.

Mam telefon Galaxy S10. Po otworzeniu etui ze słuchawkami nie wyświetla się nic na telefonie, a powinno wyskoczyć powiadomienie o znalezionych słuchawkach.

S10 kupiłem używany, słuchawki są nowe, dostałem na prezent ale raczej nie zostały kupione w polsce. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

 

Galaxy Buds2 Manager.png

0 Like
84 Odpowiedzi
blacha21
Samsung Members Star ★
Opcje
Skoro słuchawki przestały być wykrywalne przez wszystkie urządzenia to zalecam udać się do autoryzowanego serwisu Samsunga.
mojesluchawki
First Poster
Opcje
Samsungi są chyba najpopularniejszymi aparatami...
0 Like
JolKal
First Poster
Opcje

Witam,

zakupiłam słuchawki Samsung Buds2 Pro a telefon mam iPhone- nie mogę dodać słuchawek w aplikacji Samsung Galaxy Buds. Co robię źle lub czy jest jakaś inna aplikacja do tego.

0 Like
mcbseb
Troubleshooter
Opcje
Tam chyba trzeba zrobić tak:
1. Włączyć bluetooth w iPhone
2. Otworzyć etui słuchawek
3. Przyłożyć kciuki na obie słuchawki aż do momentu jak dioda zacznie migać
4. Wejść w Ustawienia, Łączność, Bluetooth i słuchawki powinny pojawić się na liście Urządzeń, które znajdzie iPhone
5. Klepnąć na ekranie w znalezione słuchawki i tyle
0 Like
Gashek9
Explorer
Opcje
Witam,

lata temu do zakupu Galaxy s20 dostałem w gratisie sluchawki Galaxy Buds+. Nie były mi one potrzebne więc tak sobie leżały w szufladzie, aż do teraz. Ku mojemu zdziwieniu, nie mogęich sparować ze swoim Galaxy s23. Mało tego, nie mogę połączyć sluchawek z żadnym innym urządzeniem. Etui pokazuje pelne naładowanie, jednak sluchawki w żaden sposób nie reagują. Żadne z urządzeń nie wykrywa ich przez moduł bluetooth. Dodam, że próbowałem Wearable i Smartthings.
Ma ktoś pomysl co może być przyczyną?

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam !
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gashek9, Spróbuj poniższej wskazówki

Zrzut ekranu 2023-06-18 182509.png


PietrasAG
Explorer
Opcje
Zrób może twardy reset sluchawek? Czyściłeś cache wearable ? Sprawdź jeszcze parowanie bluetooth czy w historii gdzieś nie masz albo może było parowane i musisz rozłączyć parę.
0 Like
Gashek9
Explorer
Opcje
Próbowałem tej opcji i niestety sluchawki w żaden sposób nie reagują 😕
Gashek9
Explorer
Opcje
Nie mogę zrobić resetu, nie mogę sprawdzić parowania. Sluchawki wyjąłem z opakowania 3 dni temu, one nigdy wcześniej nie były używane.
PietrasAG
Explorer
Opcje
Spróbuj tak:
Umieść wkładki douszne w etui ładującym.
Nie zamykaj pokrywy obudowy i trzymaj wkładki douszne w pobliżu urządzenia z systemem Android lub iOS.
Otwórz aplikację Samsung Wearable lub Samsung Galaxy Buds na swoim urządzeniu
Przewiń w dół, aby znaleźć i wybrać „Informacje o słuchawkach dousznych
Wybierz opcję "resetuj"
Zresetuj Galaxy BudsAplikacja zapyta, czy chcesz kontynuować. Stuknij „Resetuj” , aby potwierdzić wybór
0 Like