Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Am dat comanda de smartag pentru prima data

(Subiect creat la: 16-10-2023 11:37 PM)
338 Vizualizări
Deea2003
Black Belt 
Opțiuni
De ceva vreme ma gândeam sa l iau pe primul da am stat m am gândit să astept 210 lei Samsung plus primesc puncte🤍✌🏻

image


19 Răspunsuri
Vlad1981
Mastermind
Opțiuni
No păi ești dotată acuma 😁😁 la ce îl atașezi? Sau mai bine zis ce pierzi frecvent?😁😁
Molid
Voyager
Opțiuni
Ai comandat SmartTag. Nu smarthings.
Deea2003
Black Belt 
Opțiuni
mulțumesc!
Alex1704
Legend
Opțiuni
Interesant!
Așteptăm și o mica prezentare după ce te obisnuiesti cu el și ii poți face un review😀
Deea2003
Black Belt 
Opțiuni
Voi reveni cand ajunge 😊✌🏻
Vlad1981
Mastermind
Opțiuni
Ce zici de asta 😁 sheinScreenshot_20231017_075232_SHEIN.jpg
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Mult mai ieftin
0 Aprecieri
Vlad1981
Mastermind
Opțiuni
Clar
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Nu vreau sa dau Hate dar costa exagerat de mult pentru ce face...
Sunt 200 lei totuși
0 Aprecieri
Vlad1981
Mastermind
Opțiuni
Și mie mi se pare mult
0 Aprecieri
AlphaBlue
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Acela e cu totul altceva din ce vad in descriere. Functioneaza doar in raza de actiune a telefonului. Daca il pui la ghiozdanul copilului si il timiti la scoala cum a trecut de 25 de metri, l-ai pierdut deja. SmartTag foloseseste SmartThings Find si e suficient  sa fie alte dispozitive cu el activat (si de obicei asa sunt ca nici nu stie lumea de setare) in raza SmartTagului si atunci l-ai localizat deja. Iar faza cu GPS in nume e vrajeala pentru ca niciunul nu are GPS. Se foloseste de cel al telefonului.

Vlad1981
Mastermind
Opțiuni
Deci dacă ti-ai pierdut ceva la o distanta mai mare vezi pe telefon prin smart things. Am adăugat telefonul în smart things find😁😁
0 Aprecieri
AlphaBlue
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Telefonul da, dar acel tag nu cred ca il vezi daca sa zicem il pui unui copil, masina si pleaca de langa tine. Vezi doar unde a fost ultima data langa tine, nu?

0 Aprecieri
Vlad1981
Mastermind
Opțiuni
Pai nu știu că nu-l am dar ăsta comandat de Deiuța e util dacă zici ca poate fi localizat obiectul și la distanta mai mare. Dar ce distanță poate fi nu știu
0 Aprecieri
AlphaBlue
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

SmartTag se conecteaza la orice dispozitiv Samsung care are activata gasirea offline si atunci poti sa il gasesti. pe pagina in romana vad ca nu este trecut, dar aici este.

(How can I join the Galaxy Find network)

https://www.samsung.com/uk/support/mobile-devices/how-do-i-find-my-smarttag/

Vlad1981
Mastermind
Opțiuni
120 de metri au raza
0 Aprecieri
AlphaBlue
Samsung Members Star ★★
Opțiuni
Așa zice, dar în câmp cred 🙂
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Tot costa destul de mult pentru ce face părerea mea.. Nici 10 lei nu ma așteptăm să coste dar nici chiar 200, între 50-100 lei ar fi prețul cel mai ideal părerea mea,în rest plătim Brandu mai mult.
Dar din câte vad pe la 100 lei (si chiar sub) se găsește Smarttag 1,care mi se pare o alegere mai buna.
0 Aprecieri
EmiliaDuna
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Bună,
Felicitări pentru achiziție! Poate ii faci un mic review. 🙂