Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyciszenie asystenta treningu

(Temat utworzony: 05-05-2019 12:41 PM)
2964 Wyświetlenia
Memetto92
First Poster
Opcje

Cześć,

podczas uruchomionej aplikacji S Health, np. wykonywania jakiś ćwiczeń (bieg), co 5 minut włącza się głos informujący o dystansie, czasie i spalonych kaloriach.

Próbowałem znaleźć jak to wyłączyć jednak bezskutecznie.

Podczas ćwiczeń mam słuchawki i muzykę, która jest zatrzymywana by te informacje zostały podane. Co po kilku treningach jest na tyle irytujące, że powoli myślę o zmianie aplikacji do treningu.

Proszę o pomoc.

0 Like
4 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Memetto92  Byłeś w ustawieniach aplikacji zakładka "Powiadomienia"?

Poza tym nie wiedzę innych opcji.


0 Like
Memetto92
First Poster
Opcje

@PrzemekM  napisał(a):

@Memetto92  Byłeś w ustawieniach aplikacji zakładka "Powiadomienia"?

Poza tym nie wiedzę innych opcji.


W aplikacji na telefonie wszystkie powiadomienia są wyłączone, na zegarku w ustawieniach aplikacji nie ma opcji "powiadomienia". Jeśli na tym forum nie znajdę pomocy to znajdę aplikację, w której będzie taka opcja.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Memetto92  Spróbuj wejść w aplikacje SHealth na telefonie będąc równocześnie sparowany z zegarkiem, wejdź w Ćwiczenie > wybierz dyscypline > trzy kropki w prawym górnym rogu > przewodnik dzwiękowy > wyłącz.

Tylko to jest związane z komunikatami dzwiękowymi, w samym zegarku nie ma ustawień z tym związanych.


0 Like
Memetto92
First Poster
Opcje
Niestety, to też nie pomaga, zegarek dalej po np. Minucie ćwiczeń przerywa muzykę i informuje ze ćwiczę minutę, spaliłem tyle a tyle kilo kalorii i mam taki a taki plus - co jest mega irytujące, bo czynność ta powtarza się co minutę. Od dziś rezygnuje z tej aplikacji (nie da jej się usunąć z zegarka, ale nie będę jej używał), jeśli kiedyś wejdzie aktualizacja lub jakiś sposób na wyłączenie tej opcji to proszę dać znać, może wrócę do Samsung Health. Pozdrawiam.
0 Like