Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Watch - Powiadomienia

(Temat utworzony: 10-04-2019 01:35 PM)
29097 Wyświetlenia
PuteR
Pioneer
Opcje

Witam, jak to jest z powiadomieniami na tym zegarku, czy każde powiadomienie kótre wyświetla się na telefonie powinno być widoczne również na zegarku?? Chodzi o to, że o ile z większością aplikacji nie mam problemu to np. automate nie wyświetla powiadomień. Są widoczne w telefonie ale na zegarku nie. Oczywiście powiadomienia dla tej aplikacji są włączone w zegarku.

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RadekK  napisał(a):

@kamil40013, czy zanotowałeś brak powiadomień z wybranych aplikacji?


Nic takiego nie zauważyłem. Wszystkie aplikacje bez problemu wysyłają powiadomienia do Watcha.

 

Jutro spróbuje coś pokombinować z tą aplikacją Automate o ile uda mi się ją skonfigurować tak, aby wysyłała jakieś powiadomienia.

 

Mam pewną teorię odnośnie braku powiadomień, ale nie jestem jej w 100% pewny. Na zrzucie ekranu od @PuteR, widać, że powiadomienie to jest stałe. Przycisk "Wyczyść" jest nieaktywny, więc pewnie nie można go usunąć przez przesunięcie w lewo/prawo.

 

Aplikacja Messenger też ma tego typu powiadomienie:

 

3.jpg

 

Pomimo tego, że mam włączone pokazywanie powiadomień z Messengera na Watchu, to te powiadomienie się nie pojawia.

 

Co o tym myślisz ?


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
PuteR
Pioneer
Opcje
Twoja teoria okazała się słuszna ustawiłem powiadomienie jako usuwalne i wtedy zegarek jest pokazuje. Szkoda że tych stałych nie wyświetla, ale widać tak musi być. Problem rozwiązany, więc temat można zamknąć. Dziękuję za pomoc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

37 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PuteR  Po polaczeniu zegarka z telefonem powiadomienia powinny być widoczne.  Zobacz jeszcze do aplikacji Galaxy Wearable tam można również zarządzać powiadomieniami . 

(Ustawienia > Powiadomienia > Zarządzaj powiadomieniami).


0 Like
PuteR
Pioneer
Opcje

W galaxy wearable mam włączone wszystkie powiadomienia i tylko tych z automate zupełnie nie pokazuje.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PuteR  Sprawdź czy masz włączony  "Tryb dobranoc" lub "tryb kinowy" wtedy zegarek ma wyciszone przychodzące  powiadomienia. 


0 Like
PuteR
Pioneer
Opcje

Żaden z tych trybów nie jest włączony  poza tym gdby by był to chyba żadne powiadomienie by nie przychodziło a ja nie dostaje tylko tych z automate. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PuteR łatwiej będzie podejść do problemu, jeżeli napiszesz które powiadomienia się nie wyświetlają i z jakim telefonem masz sparowany zegarek?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PuteR
Pioneer
Opcje

Ok, zegarek sparowany z Samsung Galaxy s9. Chodzi o powiadomienia z aplikacji automate, aplikacja sprawdza stan przełączników w domu i wyświetla ich stan w formie powiadomienia (np. Światło przed domem jest włączone). Włączniki typu sonoff połączone z aplikacją supla. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PuteR te powiadomienia z aplikacji wykorzystują dymki sytemowe, czy mają swój osobny widget?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PuteR
Pioneer
Opcje

Wydaje mi się że wykorzystują te systemowe  nie jest to żaden widget.  Powiadomienie wygląda tak jak na zdjęciu. Screenshot_20190411-222753_One UI Home.jpg

 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@PuteR nie spotkałem się z sytuacją, aby zegarek nie odczytywał powiadomień z aplikacji, ale przyznam się, że mam włączone powiadomienia jedynie aplikacji podstawowych. Obawiam się, że niektóre aplikacje zewnętrzne mogą nie być kompatybilne.

@kamil40013, czy zanotowałeś brak powiadomień z wybranych aplikacji?

0 Like