Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Fit bluetooth problem.

(Temat utworzony: 30-06-2019 05:54 PM)
644 Wyświetlenia
musiol1983
Apprentice
Opcje

Witam serdecznie.

Mam problem z jakością połączenie BT pomiedzy opaską a telefonem S9. W mieszkaniu zasadniczo nawet w lini prostej około 5 metrów i połączenie znika. Po aktualizacji oprogramowania w ogóle opaska płata figle i nawet rozłącza z telefonem który mam w kieszeni... W założeniu BT5 powinien nawet w wersji LE mieć lepszy zasięg niż poprzednie generacje chyba że firma Samsung wybrała wersję PHY 1M czyli nic innego jak BT4 tylko z nowszą nazwą. Czy inne osoby też mają taki problem z zasięgiem ? Czy nowsza wersja oprogramowania coś zepsuła ? Będę wdzieczny za pomoc.

0 Like
5 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@musiol1983, Czy podać dokładny model opaski ? W nazwie tematu napisałeś Gear Fit, natomiast z opisu wynika, że masz na myśli Galaxy Fit. 


0 Like
musiol1983
Apprentice
Opcje

Oj przepraszam moja pomyłka i autouzupełnianie. Chodzi o galaxy fit.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@musiol1983, Jeżeli chodzi o zasięg opaski, to pomimo zastosowania Bluetooth w wersji 5.0 jest on mniej więcej taki sam jak w przypadku Galaxy Watch, który posiada Bluetooth 4.2. Co do aktualizacji, to nie zauważyłem żadnych problemów z połączeniem po aktualizacji.

 

Próbowałeś uruchomić ponownie oba urządzenia ? Galaxy Fit wyłączasz przez dłuższe przytrzymanie bocznego przycisku, następnie pojawi się komunikat z zapytaniem czy wyłączyć zasilanie.


musiol1983
Apprentice
Opcje

Zrobiłem wszystko włącznie z resetem obu urządzeń. Bez skutku.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W takim razie spróbuj jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne w opasce oraz wykonaj wskazówki podane w tym temacie.

 

res.jpg


0 Like