Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Samsung Health aktualizace

(Téma vytvořeno: 03-06-2019 09:20 PM)
3381 Zobrazení
Koudy
Apprentice
Možnosti

Zdravím, už nějakou dobu mám ve Wereable k aktualizaci Health, ale pokaždé, když dám aktualizovat, nikdy to neproběhne. Vždy nelze aktualizovat a odpojí se od hodinek Galaxy Watch. Má někdo stejný problém? 

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
AssasinG
Pathfinder
Možnosti

Zkusil bych vypnout notofikaci. Nastaveni-health nudges-spanek, je tam kolecko s carkou nastavit na nulu.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
18 Odpovědi
Solory
Explorer
Možnosti
Všichni mají stejný problém, jen paní na infolince všem říká, že jste jediní...
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Přesně tak 😬

0 Like
Rudolf12
First Poster
Možnosti

Už je to delší dobu a Samsung chrape. Hnus

 

0 Like
FatherTed
Navigator
Možnosti

:face-with-tears-of-joy: :face-with-tears-of-joy: :face-with-tears-of-joy:

0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

No mne to robilo tiez,dal som obnovit aplilacie zo zalohy a uz mi tu aktualizaciu nevyhadzuje,mam rovnaku verziu v galaxy apps store aj v hodinkach...neviem ako som to spravil...

0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Screenshot_20190604-123446_Galaxy Watch PlugIn.jpg

Skuste pozriet v apke galaxy wearables aku verziu mate nainstalovanu...Je to pod aplikaciami a kliknite na samsung health...ja mam najnovsiu co je na galaxy apps.

0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Lendo66, prosím tě, když už máš tu poslední verzi, můžeš se mrknout do aplikace S Health/Kroky v telefonu, jestli už je možné nastavit Galaxy Watch jako zdroj počítání kroků??? A nebo je tam pořád jen "Všechny kroky" a "Mobilní telefon" a tím pádem nesmyslné hodnoty 😤

0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Je to stale tak isto.Ale ved to nieje problem.mne rata kroky len na hodinkach.Chod do nastaveni shealth v telefone,daj kroky a zmen ratanie krokov na mobil.potom ***** v pravom rohu klikni na zastavit pocitanie krokov ak ti ich rata mobil.Potom ked prepnes ratanie krokov na vsetky tak ti kroti budu ratat len hodinky a nie hodinky+mobil...Screenshot_20190604-161312_Samsung Health.jpg

 

dadula2
Helping Hand
Možnosti

Tak moc díky za radu, vyzkouším. Já měl vždycky nastaven jako zdroj počítání kroků Galaxy Watch a víc jsem to neřešil. Když ale teď tahle položka z S Health zmizela, tak mě to štve, potože na stejné trase, kterou chodím každý den "domek > byt" jsem měl vždycky cca 1150 kroků a ted přijdu a mám cca 1380 kroků. A za celý den mám fakt nesmyslné hodnoty. Stejně nechápu, když hodinky mám na ruce celý den bez sundání a telefon fyzicky u sebe jen občas, proč poté telefon kroky ještě připočítává a ne zrovna málo.

0 Like