Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Hodinky Galaxy Watch LTE (eSIM).

(Téma vytvořeno: 22-11-2018 08:35 AM)
1565 Zobrazení
Hakus
Student
Možnosti

Tak co si myslíte?

Zmátoří se tuzemští operátoři a budeme si je moci koupit 😢.

Výrazný představitel svého plemene.
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Nechci hodinky s dalším telefonním číslem...to už jsem mohl mít dávno! Chci právě hodinky s eSIM s klonem mého telefonního čísla. Ach jo....to bude ještě zajímavé...asi se tedy letos nedočkám 😞

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

njn, ale už je to blízko 🙂

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Myslím, že u Samsungu to tak skoro nebude. Toto je výsostné právo Applu.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Tak je to skutečně tak, že budu muset mít druhé telefonní číslo :-(. Tím pádem tedy veškeré výhody eSIM pro mě zatím k ničemu. Je hlavně s podivem, že zhruba před 14 dny jsem volal na T-Mobile a tam mě ujišťovali, že to bude klon mého stávajícího čísla. Ještě si to dokonce ověřovala a za půl hodiny mi volala zpět, že to tak skutečně bude. 

Museli se tedy rozhodnout na poslední chvíli a změnit to. Buď tedy mají nějaké technické problémy a nebo z toho chtějí "vyrejžovat" co nejvíc? (další karta s nový číslem, další měsíční poplatek za data + volání?)

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Je to implementáciou do siete. :winking-face:

0 Like
Petufo
Explorer
Možnosti

Má smysl teď kupovat hodinky s LTE s tím, že se eSIM objeví u jiného operátora (Vodafone se tváří, že má k eSIM taky blízko), nebo je to nesmysl, neb hodinky jsou nějakým způsobem zamčené pouze pro český T-Mobile a jinde by nefungovaly? 

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Já zatím nekupuji a vyčkávám až to bude fungovat tak, jak jsem celou dobu zamýšlel (tedy stejné číslo jak na hodinkách tak na telefonu jako v zahraničí).

0 Like
Vzk
First Poster
Možnosti

Tak ani Vodafoní eSim nemůže to být klon stávajícího čísla...
Co myslíte? Budou tyto z německa http://6b.cz/dR8j fungovat s Vodafone eSim přes VoLTE?

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Bohužel 😞 také jsem to zjišťoval včera u Vodafonu a přesně jak říkáš, také nepodporují klon čísla a ani nevědí v jakém časovém intervalu by, a zda vůbec, se to mohlo spustit...Ohledně toho dotazu.... no, když tady vidím, jak jsou čeští operátoři aktivní v zavádění novinek, které ve světě již nějakou dobu běží, tak si vůbec netroufám tvrdit, zda ti to půjde. Zavolej přímo na Vodafone a zeptej se, zda to u nich bude fungovat....

0 Like