Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy watch rose gold krokomer

(Téma vytvořeno: 08-03-2019 01:01 AM)
791 Zobrazení
Radka82
Journeyman
Možnosti

Mam takovy problem. Mam hodinky a chci je pouzivat pri venceni kocarku, ujdu okolo 6km asi 2x denne. Bohuzel, kdyz dam ruce na madlo kocaru a bez toho to nejde, ze ano :). Tak se mi kroky nenacitaji. Deje se tomu ikdyz dam aktivitu chuze a nebo necham aut.detekci cviceni. Proste bez pripocitani kroku. Zjistila jsem, ze i na trenazeru heat je to stejne. Pokud jsem dala hodinky misto na ruku na raminko tilka tak pocitalo. Je to normalni. 

No bohuzel jsem i jeden den po dome, co jsem chodila po patrech s kmitanim rukou mela 0kroku a na mobilu 400m. Nedocte se to ani dotatecne proste nic. Denni rozdil mezi hodinky a mobil je 40% kroku (mobil ma vic).

Dekuji za pomoc 

Radka82
Journeyman
Možnosti

Ja mam telefon i hodinky v souběhu u sebe tj. nam.mit stejna cisla a nemam. U samsung gear fit jsem je mela stejna. No to je otazka zda je to Sw nebo Hw.

0 Like
Radu67
Apprentice
Možnosti
Tak ja mam na GW aktualne 2100 kroku a na telefonu 3500 kroku a to jsem ted odpoledne byla na male prochajde a telefon jsem nemela sebou. Patra mi to skoro nepocita. A to mame patrovy dum tak ze do patra jdu nepocitane. A vyskomer mam pocit ze take nefunguje spravne. Pujdu je reklamovat.
Radu67
Apprentice
Možnosti
Tak jen pro zajimavost, ve stredu jsem hodinky byla reklamovat. Bylo mi receno ze to neni ojedinely pripad. Vymeni zakladovou desku a spodni kryt se senzory. Tak ze mi z puvodnich hodinek zbyde vrchni oval se sklem a pasek😂😁. Jinak ale rychlost, zitra si pro ne jdu a jsou hotove.
0 Like
snike
Explorer
Možnosti
@Radu67: vyresila vymena zakladove desky problem s hodinkama?
0 Like
Radu67
Apprentice
Možnosti

Uživatel


@snike  napsal:
@Radu67: vyresila vymena zakladove desky problem s hodinkama?


Dneska jsem je zkoušela, a zdá se, že problém výměna nevyřešila. Porovnávala jsem tedy jen s mobilem, hodinky napočítali víc jak o třetinu méně kroků, než mobil. Znovu jsem hodila do továrního nastavení a zkusila jsem nepoužít zálohu dat hodinek. To jsem dělala až teď večer. Uvidím zítra. 

0 Like
Radu67
Apprentice
Možnosti

Uživatel


@Radu67  napsal:

Uživatel


@snike  napsal:
@Radu67: vyresila vymena zakladove desky problem s hodinkama?


Dneska jsem je zkoušela, a zdá se, že problém výměna nevyřešila. Porovnávala jsem tedy jen s mobilem, hodinky napočítali víc jak o třetinu méně kroků, než mobil. Znovu jsem hodila do továrního nastavení a zkusila jsem nepoužít zálohu dat hodinek. To jsem dělala až teď večer. Uvidím zítra. 


Tak že, reklamovala jsem znovu, opět výměna senzorů předevčírem jsem skoro po čtrnácti dnech vyzvedla. Ale opět beze změny. Kroky počítají stále stejně o dost méně než mobil, patra nepočítají vůbec a ani reakce rosvícení ciferníku při otočení zápěstí nefunguje. Tak že jdu reklamovat po třetí :(. V servisu mi bylo zděleno, že když je to po třetí stejná závada tak by mi méli už vrátit peníze. SW se mi ale přes toto vše moc líbí a chtěla bych je znovu, myslíte že jsem měla jen smůlu na špatný kus a nebo opravdu nejsou dobré celkově. 

0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Já mám teda GW 46 mm, ale vše z těch problémů co popisuješ mi funguje naprosto bez problémů. Jak kroky, počítání pater, tak rozsvícení otočením zápěstí. Občas teda zazlobí Výškoměr/Barometr, ale to je dle mého nedotaženou aplikací.

0 Like
Radu67
Apprentice
Možnosti
No já mám GW 42 gold rose a ty jsou dle servisu problémovější.
0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Aha, tak to jsem nevěděl. Myslel jsem, že se liší jen velikostí a kapacitou baterie. Ale moje neteř má stejné jako ty a fungují úplně v pohodě. Jen jednou se jí stalo, že se nechtěly za žádnou cenu nabíjet.

0 Like
Radu67
Apprentice
Možnosti
Díky, asi do nich půjdu znovu. :smiling-face:
0 Like