Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 12-08-2018 11:03 AM)
24101 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
Přejít na řešení
370 Odpovědi
vitek22
Explorer
Možnosti

Všechno zpět.

Tři dny to zkouším a nic. Jen to sem napíšu, tak se to rozběhne.

0 Like
Jirkacz73
Explorer
Možnosti

Taky se mi to stávalo. Já jsem zjistil, že problém je ve wifi. Telefon se raději připojí na wifi 5G a hodinky to neumí  Takže jsem musel v telefonu povolit jen běžnou wifi. Hodinky i telefon musí být na stejné vlně :smiling-face: 

Notař. Note 10+,Watch 46mm,Buds
0 Like
PunkyDLT
Apprentice
Možnosti

Dostal jsem se zpět do fóra, tak musím začít dodatkem k mému příspěvku: Po pár dnech jsem zjistil, že je pouze nepřesné počítadlo. Aplikace Wearable sice ukazovala čerstvě po nabití životnost okolo tří dnů, nicméně hodinky měly celkově životnost stále okolo pěti dnů. Toliko pro kohokoliv, kdo byl nebo bude stejně "zděšen".

 

Teď řeším mnohem zásadnější problém, hodinkám v neděli zničehonic přestaly fungovat veškeré senzory. Problém jsem zaznamenal ve chvíli, kdy přestalo fungovat rozsvícení displeje pohybem (tedy gyro). Hodinky jsem resetoval a problém na pár hodin přestal. Pak znovu. Zkusil jsem reinstalaci Wearable, znovu reset hodinek. Vše chvíli klapalo, gyro v pořádku, pak opět bez senzorů. Dočetl jsem se že se to některým uživatelům stávalo ve chvíli kdy měla baterie pod 30 procent. Hodinky jsem nabil, chvíli vše v pořádku, pak opět bez senzorů. Včera naprosto bez tepu a krokoměru. Dnes různě, v tuto chvíli jsem na 82 %, funguje rozsvícení pohybem, funguje krokoměr, ale nefunguje měření tepu. Uvidím co bude dál. Hodinky mám od října, do neděle jsem byl naprosto spokojen, tak doufám, že je to jen nějaká náhlá softwarová chyba. Pokud máte někdo jinou radu než hodinky reklamovat nebo zahodit, sem s ní, díky.  S pozdravem Punky

0 Like
Jirkacz73
Explorer
Možnosti

Podařilo se někomu z vás připojit v hodinkách Spotify? Nejde se přihlásit ani Facebookem a ani účtem  Wifi mám zaple. Hodně lidí si stěžuje, ale na Frontierech mi to šlo  Samozřejmě mám placené Spotify. Také jsem zkoušel připojit k hodinkám Buds a hodinky nejsou schopné Buds najít . V telefonu jsem Buds odparoval a vypl Bluetooth a nic. Někdo nějaký nápady? 

Notař. Note 10+,Watch 46mm,Buds
0 Like
Jirkacz73
Explorer
Možnosti

Tak odpovím si sám  Spotify již funguje. Byla vydána nová aktualizace a již se dá připojit. Stačí potvrdit přihlášení na mobilu. Ohledně Buds a Watch 46mm,tak to stále nejde. K hodinkám připojím jiné sluchátka  ale Buds nejdou  Hodinky je nevidí  Čekal jsem, že tohle si Samsung lépe ošéfuje 😞

Notař. Note 10+,Watch 46mm,Buds
0 Like
Koudy
Apprentice
Možnosti

Zdravím, nemůžu se přihlásit k samsung account přes aplikaci Wearable. Vždy to hodí prázdnou obrazovku.

Celou dobu to fungovalo, až od včerejška to nejde. Nevíte co s tím. Screenshot_20190419_104123_com.samsung.android.geargplugin.jpg

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tak už jsem na 90% rozhodnut, že do Galaxy Watch 46mm půjdu, tak se chci zeptat místních na dlouhodobou spokojenost a nadšení z hodinek. Zajímá mě zejména výdrž, jsou hodinky při trackování aktivit vydržet několik hodin i při zaplé GPS ? Dříve jsem měl Gear Fit 2, a tam to byla docela tragédie. Díky


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Jirkacz73
Explorer
Možnosti

Kdo má hodinky a nemá Samsung ,tak bacha na reset hodinek, nebo telefonu. Budete mít bílou smrt jak Koudy. Problém můžete sledovat zde : https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=auto&s...

To zase Samsung něco podělal. Chjo 😞

Notař. Note 10+,Watch 46mm,Buds
0 Like
Koudy
Apprentice
Možnosti
Už to funguje.
0 Like
vitek22
Explorer
Možnosti

Ahoj,

 

funguje Vám Výškoměr / barometr? Už asi týden mi tato aplikace nefunguje.

0 Like