Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

E-SIM - Telefon + hodinky

(Téma vytvořeno: 20-06-2018 03:32 PM)
755 Zobrazení
Aprofield-CZ-Sa
Explorer
Možnosti

Dobrý den,

 

chtěl bych se zeptat, jak to vidíte s možností e-sim? Kdy už bude telefon a hodinky s e-sim? Chtěl bych to používat především tak, že hlavní telefon by běžel 70% času a v momentě když bych šel např. běhat bych si telefon vypl a v hodinkách bych se připojil a zde bych měl klasicky své telefonní číslo a mohl i volat a zároveň by se mi i na to telefonní číslo všichni dovolali. To samé i data apod. Po běhání bych se zase vrátil k hlavnímu telefonu.

Bohužel zatím žádné také zařízení nejsou.

N 3210 > 3310 > SE T610 > N 9210 > SE P900 > MDA VARIO > iPhone 2G > 3G > HTC Desire HD > Galaxy S3 > S4 > S6 Edge > S7 > S9
0 Like
3 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Pokud vím, tak to spousta hodinek už umí a fungují na esim, když  čtu evropské diskuze. Dokonce i Samsung gear s3 možná i 2ky, teď si nejsem jistý. U nás to bude otázka opět operátora, jelikož aktulaizace, určité služby telefonů, prostě spousta věcí vázne vždy většinou v politice operátorů, než u výrobce telefonů, kteří to mají naprojektované a implentované s předstihem do budoucna.

 

No s tím běháním, jak zmiňuiješ, je to samozřejmě super nápad i požadavek, pochybuju ovšem, že to bude tak lehce realizovatelné. Každopádně bychom tu mohli vytvořit nějaký příspěvek na zpětnou vazbu od nás, členů komunity, kde budeme psát svoje nápady a postřehy na vylepšení. Když Samsung neustále mluví o tom, jak všechny technologie vznikli hlavně díky nám a naší zpětné vazbě, tak by se o to mohl zajímat. :manhappy: Buď to udělej ty jako nové téma nebo to vytvořím já večer, až budu mít víc času shrnout moje myšlenky do pár vět.

0 Like
Aprofield-CZ-Sa
Explorer
Možnosti

Díky za odpověď. U těch hodinek na e-sim, tak asi před půl rokem jsem se ptal přímo v Samsungu a tam mi říkali, že zatím ještě žádné na e-sim u nás nejsou. Ohledně jiných hodinek jsem viděl jen pár čínských levných na klasickou sim kartu a byly velmi omezené - sice levné ale omezení tam bylo spousta. Já bych to chtěl klasicky od Samsungu tak jak jsem popisoval a vyloženě u toho běhání, nebo když se jede někam na loď, tak bych měl na víkend pouze hodinky a nemusel bych tahat mobil.

 

Určitě bych byl pro založit zde nějaký příspěvek s nápady a postřehy na vylepšení. Je pouze otázkou, zda by se o tom Samsung dozvěděl a bral v potaz pár našich názorů v češtině, když podle mě existuje určitě nějaká evropská komunita a tam to řeší v angličtině a více lidí. Ale pokud to založíš, rád nějaké své postřehy budu doplňovat.

N 3210 > 3310 > SE T610 > N 9210 > SE P900 > MDA VARIO > iPhone 2G > 3G > HTC Desire HD > Galaxy S3 > S4 > S6 Edge > S7 > S9
0 Like
Aprofield-CZ-Sa
Explorer
Možnosti

Tak už jsem se dočkal, Samsung včera (9. 8. 2018) představil Galaxy Watch, který má přesně to co jsem chtěl a psal v prvním příspěvku. Kdy se u nás bude prodávat verze s eSIM teď už jen záleží na operátorech...

 

 

 

N 3210 > 3310 > SE T610 > N 9210 > SE P900 > MDA VARIO > iPhone 2G > 3G > HTC Desire HD > Galaxy S3 > S4 > S6 Edge > S7 > S9