Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace

(Téma vytvořeno: 05-05-2019 01:07 PM)
4263 Zobrazení
Miras1
Journeyman
Možnosti

Nevíte někdo jestli v dohledné době bude nějaká aktualizace děkuji.

Přejít na řešení
67 Odpovědi
dadula2
Helping Hand
Možnosti

A kdy to bude pro GW, když někdo píše, že už to na Gear S3 má nainstalované? Zkouším manuálně vyhledání aktualizace a pořád nic.

0 Like
Miras1
Journeyman
Možnosti

Četl jsem že to může trvat i několik týdnů.

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@dadula2  napsal:

A kdy to bude pro GW, když někdo píše, že už to na Gear S3 má nainstalované? Zkouším manuálně vyhledání aktualizace a pořád nic.


Na Gear S3 to mám nainstalované, ale mám změněný region kód CSC na region USA.

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Aktualizace se v ČR začíná šířit postupným tempem, někdo již aktualizaci na GW má, někdo zatím ještě ne...

 

0 Like
Miras1
Journeyman
Možnosti

tak zatim nic:face-with-rolling-eyes:

0 Like
Solory
Explorer
Možnosti
Tak doufám, že vylepší přesnost měření tepu... Ve srovnání v Huawei GT je Watch 46 tragédie. Na GT to také že začátku nebylo nic moc, ale po březnové aktualizaci byly srovnatelné na kole s hrudním pásem. Watch 46 mi ukazují o 15-25 tepu menší hodnoty (kopec, držím pevně řídítka, hrudní pás a watch GT ukazují 176, watch 46 mají 152), v klidu, nebo při jízdě ke se nemusím pevné držet jsou výsledky +-5 srovnatelné.
0 Like
Tommahawk
First Poster
Možnosti

Zdravim. Mam GW46 a zatim taky nic...

Nejvice bych v aktualizaci uvital nocni hodiny. Kdyz jsou hodinky v doku a nabiji se, aby byl videt cas kterej v noci nerusi. Jednoducha a uzitecna funkce. Nechapu ze to tak drahe hodinky nemaji...  Dalo by se vymyslet treba i odpocet k budiku... Pri nabijeni v doku, kdy jsou hodinky postavene na boku k tomu primo vybizeji. 

Na tom by mohli jeste zamakat. 

0 Like
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak už na své GW42 sosám oficiální aktualizaci, tak jsem zvědav ... 🙂

Miras1
Journeyman
Možnosti

tak už mám nainstalovano a přijde mi to svižnějši a měření tepu rychlejší no tak snad to dude lepsi

0 Like
Solory
Explorer
Možnosti
Aktualizace došla ráno, dnešní trénink žádná změna, Watch GT s HR monitorem stále vede. Zatím je to jediná vada na kráse.
0 Like