Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Aktualizace

(Téma vytvořeno: 30-05-2019 11:25 AM)
1559 Zobrazení
Miras1
Journeyman
Možnosti

Nevíte někdo jestli v dohledné době bude nějaká aktualizace děkuji.

pecos77
Pioneer
Možnosti

@Evilman já se ráno vzbudil pár minut před budíkem, takže jsem dal na mobilu zrušit zvonění, hodinky pak ale zvonily. Byly mimo dosah BT takže připojeny přes Wi-fi. Stejně mi přijde zvláštní, že na mobilu se budík nespustil, na hodinkách ano.

0 Like
Evilman
Pioneer
Možnosti

Tak to jsem rád, že ten budík je obecný problém. V tom případě je problém v tom, že hodinky s mobilem si neumí předat aktuální stav/nastavení budíku pře WIFI a pamatuje si poslední nastavení, které bylo ještě před odpojením BT. Ještě musím tedy zkusit, jestli není problém i v ostatních notifikacích přes WIFI.

 

Mohl by nějaký moderátor daný problém přeposlat na Samsung?

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
Podle mě je to normální chování přes WiFi , když se telefon přepne na silnější WiFi , stáhne ztratí spojení
S23 ultra 512GB
0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
Nevím, proč je tu takový problém vložit komentář , dříve to fungovalo perfektně . Teďka píši všechno snad na 5 x , potaz mé stránky píši že mám opravit chyby v textu , ale text se ani neukáže , a musím vše psát znova
S23 ultra 512GB
0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
Nejde ani následně upravit příspěvek , když to zkusím text pro úpravu zmizí
S23 ultra 512GB
0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti

Ahoj,

mám stejný problém s budíkem. Je to asi všeobecná chyba po aktualizaci. Nejde mi nastavit budík nezávisle na hodinkách a telefonu. Po spárování se to vrátí zpět.

0 Like
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak po budíku bych měl ještě pár chybiček:

 

- nová aktualizace Samsung Health mi "uvízla" při aktualizaci a nedaří se přesun do hodinek 😞  Samožřejmě nepomohlo nic klasického jako restarty hodinek i mobilu, vynucené ukončení aplikace, opětovné stažení aplikace atd. Vždy se nahlásí chyba při instalaci a hodinky se odpojí od mobilu.

 

- v práci mi hodinky nevidí jednu WIFI síť, ani když ji vyhledávám podle jména. Je to síť s potřebou zadat přístupové údaje. Všechny ostatní přístroje (i staré vykopávky mobilů, tabletů) ji vidí a bezproblému se připojí, jen hodinky ne 😞 Tedy nebude problém např. 5G síť a podobně, prostě hodinkám se něco na této konkrétní wifi síti nelíbí a neporadí si s ní, což desítky jiných přístrojů bez problémů 😞

 

- občas mi teď nepřijde do hodinek notifikace s Messengeru, před aktualizací byl na to spoleh.

0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Po aktualizaci jsem narazil na jeden docela zásadní problém. V telefonu v aplikaci "Samsung Health / Kroky", kde se nastavuje z jakého zdroje jsou data o počtu kroků přebírány zmizela položka Galaxy Watch. Tzn. je možné nastavit buď "Všechny kroky" (telefon a hodinky společně, což je nesmysl) a nebo data z "Mobilní telefon". Nastavit počítání kroků jen z hodinek prostě NELZE!!! Do aktualizace tam položka Galaxy Watch byla a dávalo to smysl. Tak to je fakt o ničem. Soused má S10 a GW, tak jsem se byl hned podívat u něho a taky jí tam nemá, ale nevšiml si toho. Jak jste na tom vy??? Jinak na widgetu měření tepu nemám po obvodu ten berevný kruhový prstenec znázorňující výši tepu. Aktualizovat S health v hodinkách také nelze. Že jsem se na aktualizaci ......... Do teď vše fungovalo v pohodě. Díky za reakce.

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

To jsme na tom stejně , napřed nešla aktualizace instalovat do hodinek , a teďka tam nejsou kroky 

S23 ultra 512GB
0 Like
calvero1
Explorer
Možnosti
nejde instalovat, pořád dookola, těch funkcí na hodinkách nejde více (wifi, gps, výškoměr, baromet, podlaží)
0 Like