Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung galaxy Note 10.1 nie chce się włączyć

(Temat utworzony: 01-03-2018 05:42 PM)
15832 Wyświetlenia
Tymekpompa123
First Poster
Opcje

Po wielu latach użytkowania mój samsung galaxy Note 10.1 nie chce się włączyć, a mianowicie:

Normalnie pokazuje Samsung galaxy Note 10.1 gdy się włącza, słychać dżwięk włączania, przelatuje niebieska flara i napis samsung się tylko podświetla nieskończenie wiele razy. Proszę o pomoc.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Skoro jest problem z wejściem w recovery i nie doszło do uszkodzenia pamięci, to nie pozostaje nic innego jak przeinstalowanie FW w serwisie..
Z uwagi na oficjalność tego forum, nikt nie pomoże Ci w działaniach naruszających zapisy gwarancji związanych z uzyciem odina.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
16 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Na początek wejdź w tryb recovery i wykonaj wipe cache partition.
Do recovery mode wchodzimy wciskając na tablecie, który jest wyłączony, jednocześnie trzy klawisze: HOME -- VOLUME UP -- POWER.
W trybie tym poruszamy się klawiszami VOLUME UP i VOLUME DOWN a zatwierdzamy wciskając klawisz POWER.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Tymekpompa123
First Poster
Opcje

Jest 1 problem, są tylko 3 przyciski: Power Vol + i Vol -

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Sorry... tak to jest jak się człowiek rozpędzi i ma dłuższy czas do czynienia tylko z telefonami... napisałem tak jak zawsze 😞
W przypadku twojego tabletu wystarczy oczywiście tylko kombinacja: VOLUME UP -- POWER.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Tymekpompa123
First Poster
Opcje

I się tablet resetuje, a VOL - i POWER dają tryb odina. Zostając przy odinie, chciałem wgrać recovery i mi wyskakuje fail.

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czyli co? Volume Up + Power i wipe data nie pomaga?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Tymekpompa123
First Poster
Opcje

Nie tylko się resetuje tablet. 😞

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Przy kombinacji POWER oraz VOL+ pojawia się menu recovery? Czy od razu się restartuje?

0 Like
Tymekpompa123
First Poster
Opcje
Od razu się resetuje
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Tymekpompa123

To zrób tak. Gdy będziesz jeszcze raz stosował tę kombinację i gdy tylko poczujesz wibrację, puść przyciski. Niektóre wersje recovery tak mają, że za długie prztrzymanie powoduje ponowny rozruch.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like