Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

podłączenie tabletu do e. pianina

(Temat utworzony: 29-01-2020 10:27 PM)
711 Wyświetlenia
Pawel0515
Apprentice
Opcje

Witam!

Czy ktoś potrafi mi pomóc w podłączeniu pianina Yamaha p 515 do tabletu z aplikacją Smart Pianist. Wszystko nowe i oryginale, postępowanie krok po kroku z godnie z instrukcją a Samsung Galaxy S5e SM-T720 (jest na liście kompatybilnych urządzeń) nie wykrywa instrumentu ...

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Pawel0515, możliwe, że kabel lub adapter nie są w pełni kompatybilne i stąd problem z brakiem rozpoznawania urządzenia. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad zakupem kabla USB-C na mini USB. Niestety nie mogę zagwarantować, że po zmianie kabla wszystko będzie funkcjonować. Ewentualnie możesz dopytać producenta czyli firmę Yamaga jaki kabel zaleca do tego typu połączenia.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
4 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Pawel0515, na początek spróbuj wyłączyć oraz włączyć oba urządzenia. Spróbuj również wyzerować ustawienia sieciowe w telefonie (Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych). Zachęcam również do zgłoszenia błędu do producenta Yamaha.


Pawel0515
Apprentice
Opcje

Przepraszam, nie wspomniałem o tym w poście, że próbuje połączyć urządzenia przewodowo. Czy resetowanie ustawień sieciowych coś zmieni przy podłączeniu kablem?

0 Like
Pawel0515
Apprentice
Opcje

Dzięki za szybką reakcję! Chciałem się połączyć za pomocą aplikacji Smart Pianist na tablecie używając kabla USB 2,0 typu A -B Canon z filtrami i adapteru Samsung GH98-41288A
0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Pawel0515, możliwe, że kabel lub adapter nie są w pełni kompatybilne i stąd problem z brakiem rozpoznawania urządzenia. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad zakupem kabla USB-C na mini USB. Niestety nie mogę zagwarantować, że po zmianie kabla wszystko będzie funkcjonować. Ewentualnie możesz dopytać producenta czyli firmę Yamaga jaki kabel zaleca do tego typu połączenia.


0 Like