Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Note 4 Office

(Temat utworzony: 10-02-2017 07:30 PM)
1378 Wyświetlenia
bazylisk
Student
Opcje

Witam,
staję przed zakupem telefonu z serii note. Wybór padł na model Note 4, zostało mi jedno pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, mianowicie czy dzięki funkcją rysika w note-cie aplikacje biurowe typu word, excel, outlook, power point rozpozna pismo odręczne rysika ?
Pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
MarekZ
Voyager
Opcje

Cześć @bazylisk

Tak, telefon Galaxy Note 4 ma bardzo dobry program klawiatury ekranowej z rozbudowaną i dobrze dopracowaną funkcją rozponznawania pisma odręcznego. Działa on ze wszystkimi aplikacjami, więc funkcja ta jest dostępna też np przy wysłaniu wiadomości SMS, email i czy na stronach internetowych.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
3 Odpowiedzi
Rozwiązanie
MarekZ
Voyager
Opcje

Cześć @bazylisk

Tak, telefon Galaxy Note 4 ma bardzo dobry program klawiatury ekranowej z rozbudowaną i dobrze dopracowaną funkcją rozponznawania pisma odręcznego. Działa on ze wszystkimi aplikacjami, więc funkcja ta jest dostępna też np przy wysłaniu wiadomości SMS, email i czy na stronach internetowych.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
bazylisk
Student
Opcje

czyli pisząc np. w wordzie odręcznie odrazu dostane czcionkę cyfrową

0 Like
MarekZ
Voyager
Opcje

Dokładnie tak, program rozpoznaje wpisywane liczby i słowa i zamienia jest na tekst tak jak by był wpisany z klawiatury.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!