Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Account - sesja wygasła. Jak wyłączyć powiadomienie.

(Temat utworzony: 30-12-2018 05:31 PM)
19596 Wyświetlenia
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć

 

Być może niektórzy z Was zauważyli komunikat pojawiający się w belce powiadomień.

2d4346172a492c1ba8353a0e1ad4a89a.0.jpg

 

Jeśli chcecie wyłączyć to powiadomienie wystarczy ponownie zalogować się na konto Samsung.

Możecie zrobić to bezpośrednio na telefonie.

 

Przejdźcie na stronę account.samsung.com.

Screenshot_20181005-125213_Samsung Internet.jpgScreenshot_20181005-125401_Samsung Internet.jpg

 

 

Zalogujcie się na swoje konto.

Screenshot_20181005-125439_Samsung Internet.jpg

 

Po zalogowaniu powinniście zobaczyć spis usług dostępnych w ramach konta Samsung.

Screenshot_20181005-125458_Samsung Internet.jpg

 

 

Po zalogowaniu powiadomienie nie będzie już zawracać Wam głowy. :smiling-face:

7 Odpowiedzi
Qwer11
First Poster
Opcje
Przejscie tych krokow oznacza akceptacje nowej calej serii naduzywajacych prywatnosci regulacji zarowno dla firmy Samsung oraz aplikacji aplikacji zaleznych.

Po szczegowlowym przeczytaniu zmian stwierdzam iz zgadzajac z nowym regulaminem bedac "zmotywowanym" WYMUSZONYM NIEUSTANNYM PRZESLANIANIEM EKRANU I DZWIEKOWYM POWIADAMIANIEM, zgadzamy sie na handel naszymi danymi z firmami partnerskimi oraz innymi przez Samsung. Żałosne. Nieuczciwe. Kupilem z 30 tel samsung dla naszej firm, rowniez te najdrozsze, a teraz tskie cos...
0 Like
showmeyour__
Voyager
Opcje

@Qwer11 rozumiem, że powiadomienie Cię irytowało, jednak warto pamiętać, że postanowienia zawarte w polityce prywatności zawierają w sobie wszystkie zasady dotyczące ochrony danych osobowych i są zgodne z prawem. Więcej o tym, jak Samsung przetwarza Twoje dane osobowe sprawdzisz tutaj.

Polityka prywatności nie wpływa przecież na funkcjonalność sprzętu :smiling-face: Wierzę, że wszystkie smartfony będą Ci długo służyć. Miłego dnia.

michal1976
First Poster
Opcje

Mój problem jest taki ze córce zlikwidowano konto (zignorowała monity) a powiadomienia o konieczości logowania bezlitośnie spamują telefon. Jak to wyłączyć lub założyć nowe konto / aktywowac stare?

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @michal1976

 

Możesz w każdej chwili założyć nowe konto z pozycji Ustawienia > Chmura i konta.

 

0 Like
michal1976
First Poster
Opcje

Rozwiąznaie o tyle niefortunne że nie moge użyć dotychczasowego adresu email, który chcę zachować.

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@michal1976

 

Możesz przesłać zgłoszenie bezpośrednio do wsparcia Samsung account.

Opcja ta dostępna jest tutaj (zakładka "zapytanie w cztery oczy").

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Mam problem i nie wiem, jak sobie z tym poradzić za każdym zalogowaniu się na forum z poziomu komputera otrzymuje powiadomienie na Gmail. 

Edit. Już wiem, po zaakceptowaniu nowej polityki nie ma możliwości wyłączenia powiadomień. Już nie długo będzie to u wszyskich :smiling-face:

0 Like