Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

interakcja głosowa

(Temat utworzony: 25-01-2018 01:29 PM)
15346 Wyświetlenia
sam61
First Poster
Opcje

zakupiłem UE49MU6442U z myślą że będę korzystał  z funkcji interakcji głosowej TV jest wyposażony w odpowiedniego pilota jestem zalogowany na koncie Samsung  w instrukcji jest wszystko opisane po polsku

funkcja działa ......ale po angielsku proszę o pomoc jak to zmienić

0 Like
96 Odpowiedzi
celinaw
Student
Opcje

nie wwiem jaki midel 😞 wywalilam instrukcje 😞 wiem tylko ze 50 cali, a na tv jest gdzies model? poszukam

0 Like
celinaw
Student
Opcje
model UE48H6400AW
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@celinaw

Poniżej masz wycinek z instrukcji dla Twojego modelu.instrukcja.PNG

 Gdybyś nadal miała problem, sprawdź aktualność oprogramowania dla swojego modelu. Wersję w tv z tą na stronie http://www.samsung.com/pl/support/model/UE48H6400AWXXH#downloads - najnowsza to  2880.2.

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
OLSOMARE
Apprentice
Opcje

Witam zakupiłem model Samsung TV UE55MU6172 - kiedy sterowanie głosowe po polsku?

Z tego co ustaliłem telewizory Samsung z 2017 r. nie mają wsparcia języka polskiego w funkcji wyszukiwania głosowego, choć poprzednie serie je posiadały. Czy Samsung planuje dodanie języka polskiego do funkcji wyszukiwania głosowego w serii telewizorów z 2017 r.? Czym mogła być podyktowana decyzja aby okroić telewizory z rozpoznawania mowy w języku polskim?

Aro17
Voyager
Opcje

Witaj,

Jak było wcześniej napisane, telewizory z 2017 roku nie bedą miały wsparcia w j. polskim do interakcji głosowej. Można mieć nadzieję, że po targach elektronicznych w 2018 roku będzie uruchomiona usługa Bixby.

0 Like
OLSOMARE
Apprentice
Opcje

Po Co mi bixby w moim note8 też po en nic po polsku. Skoro taka funkcja jest w tv powinna być obsługa w języku polskim skoro są w sprzedazy w Polsce. Szkoda będę musiał odejść od Samsunga. Powoli robi się Szajsung!!

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@OLSOMARE
Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale muszę przyznać, że wyszukiwanie i obsługa w języku angielskim działa całkiem sprawnie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
BartGoo
Student
Opcje

Nie podzielalbym Twojego entuzjazmu, sprobuj ustawic wylaczenie telewizora "sleep timer" na 20-30 min glosowo. Mimo poprawnego rozpoznawania komendy (sam TV tak podpowiada) glosowej, zamiast wykonac polecenie, wyszukuje fraze na YT...

Michał4
Apprentice
Opcje

Wczoraj kupiłem TV Q7F, 6.3 tyś PLN i nie ma obsługi głosowej po polsku?

Zmieniłem starego KS7000 na Q7F i tak jakbym strzelił sobie w stopę. W starym TV KS 7000 obsługa po polsku była perfekcyjna. Polskie nazwy w You tube znajdował bez problemu. A w Q7F znalezienie polskiej piosenki na you tube jest niewykonalne za pomocą obsługi głosem. Najgorsze jest to że czuje się tak oszukany przez Samsunga że nie mogę w to uwierzyć. Stary model z 2016 roku jest lepszy niż TV za 6.3 tyś PLN. Przez myśl mi to nie przeszło inaczej bym go nie kupił. Dawno mnie tak nie oszukano. Ale najlepszy jest opis w Euro RTV AGD Funkcja głosowa nie obsługuje niektórych języków i dialektów, to ma być żart?? przecież ten Szajsung q7f obsługuje głosem tylko angielski. Żenada gratuluję tak dalej nabijcie ludzi w butelkę.

realis
Apprentice
Opcje

Witam w klubie wy.... ych przez samsunga :face-with-tears-of-joy:

 

biorac pod uwagę fakt ze ks7000 (w stanach ks8000) mial

-dużo lepszy kontrast

-lepszą peek brightness

-lepszą równomiernośc jakości poszczególnych egzemplarzy

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8000

 

oraz ze q7f ma klopoty z odklejonymi foliami podswietlającymi

https://www.youtube.com/watch?v=_DBzfkP9w0s

 

firma na prawde idzie po bandzie!

 

ale temat ma status "rozwiązano" więc chyba wszystko jest super nie?