Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie aplikacji

(Temat utworzony: 22-06-2018 02:43 PM)
31027 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

W dzisiejszych czasach, kiedy telewizory są prawie jak komputery, mamy możliwość pobierania i instalowania dedykowanych aplikacji.
Aby pobrać takie aplikacje należy z aplikacji Smat Hub wybrać zagadkę APPS. Jest to zakładka ze wszystkimi aplikacjami dedykowanymi dla Twojego telewizora.

 

1.jpg

 

Pojawi się nowa karta z polecanymi dla Ciebie aplikacji,

 

2.jpg

 

oczywiście możesz też wyszukać aplikację wybierając symbol lupy po prawej stronie na górze. Pojawi się wtedy wirtualna klawiatura, która umożliwi Ci wpisanie nazwy aplikacji.

 

3.jpg

 

Jak już znajdziesz aplikację, która Cię interesuje wystarczy, że zaznaczysz opcję instalacji i za chwilę możesz już cieszyć się nową aplikacją dostępną na twoim telewizorze Samsung.

 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@FaktekCzy w telelewizorze masz taki firmware wer 1153 ? Co do aplikacji wystarczy wpisać "op" i już znajduje.

0 Like
Faktek
Journeyman
Opcje

1153.3 już w swoim pierwszym poście w którym zadawałem pytanie wpisałem wersje oprogramowania (pełen kod)

Jestem elektronikiem z wykształcenia i zawodu więc darujmy sobie traktowanie jak stereotypowej blondynki.

Konsultant też niedowierzał, najpierw zrobił cały wywiad wypytując o model, numer seryjny oraz wersje oprogramowania. Potem na zarządzaniu zdalnym jeszcze raz sprawdził dane telewizora, a na końcu przeszedł do zakładki APPS -> wyszukiwanie i po kolei powoli wpisywałem open. Już po wpisaniu samego "op" jedyne co miałem na liście to aplikacja jakiejś opery.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@FaktekTu pozostaje zglosić sprzet do naprawy żeby wymienili płytę, bo jak napisał @StaszekM działa aplikacja na modelach NU.MU ,K ,J 

0 Like
aGatta
First Poster
Opcje

Wielka prośba o pomoc - tv Samsung UE40H6200. Mam zainstalowaną aukcję Open Fm, ale nie pojawia się w "Moje APPS"  mogę ja wyszukać i kliknąć "otworz" ale wtedy telewizor zawiesza się na ekranie startowym. Chciałam ja odinstalować i zainstalować ponownie ale skoro nie ma jej w "Moje APPS" nie umiem tego zrobić. Kiedy otwieram stronę aplikacji mogę ja tylko otworzyć. Jak to naprawić? Oprogramowanie tv aktualne. Z góry dzięki 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@aGattaCzy firmware TV masz takie wer 2890.2 ? Możesz wykonać reset Smart Hub masz opisane na stronie 69

0 Like
aGatta
First Poster
Opcje

Obecna wersja to 2880. Spróbuje zaktualizować albo zrobić reset, dzięki wielkie. W razie problemów będę pytać.

0 Like
aGatta
First Poster
Opcje

Funkcja "resetuj smart hub" jest niedostępna. Nie mam też żadnych aktualizacji do pobrania. Czy powinnam spróbować aktualizacji przez USB?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@aGattaTak tylko przez usb Ci się zaktualizuje TV możesz też wyłączyć TV na około 10 min od prądu może powróci opcja resetu Smart Hub 

0 Like
agajas
Student
Opcje
Co zrobić w przypadku starych modelów telewizora jak UE40D5500. Z tego co wyczytałam na necie nie wspieracie juz tych modeli. Mam szybki internet i dalej muszę korzystać z komputera, bo telewizor nie spełnia moich oczekiwań. Mam zakupić kolejny? uważam to za niesprawiedliwe. Sugerowane przez Smart TV aplikacje to jakas pomyłka (joga, pogoda po co to komu). Smart TV tutaj wogóle nie spełnia swej roli. Czy istnieje jakieś wyjście, mozliwość doinstalowania do oprogramowania aplikacji , na których mogłabym spokojnie z rodziną obejrzeć film np. na cda, youtube?
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @agajas

 

Telewizor UE40D5500 jest urządzeniem, którego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku. Trudno wymagać od deweloperów, że będą w dalszym ciągu wspierać Twój telewizor.
Aby mieć pewność, że będziesz mógł korzystać ze wszystkich aktualnie dostępnych aplikacji sprawdź, czy telewizor ma oprogramowanie w wersji 1027.0. Jeśli masz inną wersję przeprowadź aktualizację zgodnie z instrukcją.

Po aktualizacji będziesz miał dostęp do aplikacji, które mają wsparcie deweloperów. Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej aplikacji znaczy to z nie była ona dostępna bądź twórca aplikacji już jej nie wspiera.

Samsung udostępnia platformę, z której mogą korzystać twórcy aplikacji. Jeśli aplikacja nie jest dostępna w smarthubie znaczy to, że deweloper takiej nie stworzył lub wycofał się ze wsparcia.