Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie aplikacji

(Temat utworzony: 19-11-2018 10:41 PM)
28325 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

W dzisiejszych czasach, kiedy telewizory są prawie jak komputery, mamy możliwość pobierania i instalowania dedykowanych aplikacji.
Aby pobrać takie aplikacje należy z aplikacji Smat Hub wybrać zagadkę APPS. Jest to zakładka ze wszystkimi aplikacjami dedykowanymi dla Twojego telewizora.

 

1.jpg

 

Pojawi się nowa karta z polecanymi dla Ciebie aplikacji,

 

2.jpg

 

oczywiście możesz też wyszukać aplikację wybierając symbol lupy po prawej stronie na górze. Pojawi się wtedy wirtualna klawiatura, która umożliwi Ci wpisanie nazwy aplikacji.

 

3.jpg

 

Jak już znajdziesz aplikację, która Cię interesuje wystarczy, że zaznaczysz opcję instalacji i za chwilę możesz już cieszyć się nową aplikacją dostępną na twoim telewizorze Samsung.

 

40 Odpowiedzi
Faktek
Journeyman
Opcje

Mam pytanie, niedawno kupiłem  UE55NU8072, na liście dostępnych aplikacji do zainstalowania nie mogę nigdzie znaleźć aplikacji Openfm do kórej jestem przyzwyczjaony. U wszystkich znajomych posiadających Smart TV od Samsunga ta aplikacja jest dostępna, a nawet była preinstalowana. Czy to jakiś błąd czy po prostu pozostaje słuchanie jedynie przez wbudowaną przeglądarkę?

wersja oprogramowania: T-KTM2DEUC-1153.3, BT-S

0 Like
showmeyour__
Voyager
Opcje

@StaszekM mógłbyś zweryfikować zapytanie usera?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Dla modelu UE40JU6740 aplikacja "Openfm" jest dostępna.

0 Like
Faktek
Journeyman
Opcje

Jak już pisałem u znajomych aplikacja jest dostępna na innych modelach.

Przywaracałem telewizor do ustawień fabrycznych, resetowałem SmartHuba oraz próbowałem wyszukać aktualizacje systemu (wersja aktualna).

W dostępnych aplikacjach wyszukiwana zarówno po nazwie jak i "na piechotę" po wszystkich kategoriach.

Pytanie czy dla tego modelu i wersji oprogramowania aplikacja openfm jest niedostepna / wycofana?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@StaszekMCzy możesz sprawdzić na modelach NU i MU czy jest dostepny Openfm ?

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @vdsl2,

 

Sprawdzałem NU, MU, K i J, aplikacja OpenFM jest dostępna.

 

 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@StaszekMDzięki za info widać że @Faktek coś złe robi i powinien skorzystać z pomocy zdalnej tel 22 607 93 33

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

:smiling-face:

0 Like
Faktek
Journeyman
Opcje

Czyli nie ma

20181130_172627.jpg