Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizor , soundbar samsung oraz cyfrowy polsat SYNCHRONIZACJA

(Temat utworzony: 20-01-2019 11:21 PM)
1135 Wyświetlenia
89karolina
First Poster
Opcje

Witam mam tv samsung UE55KU6450SXXH, soundbar samsung i dekoder cyfrowego polsatu rok czasu wszystko było w porządku. Od jakiegoś czasu wyłączając telewizor po ok 20 sekundach soundbar i dekoder cyfrowego polsatu samoczynnie sie włączają, telewizor w tam pozostaje wyłączony. Muszę więc wszystko wyłączać poszczególnymi pilotami. Jak można to zsynchronizować Proszę o poradę.

 

Przeniesione z "Dyskusje ogólne" do "Sprzęt audiowizualny" przez RadekK

0 Like
9 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@89karolina ogólnie to nie ten dział. Urządzenia audiowizualne mają swój: https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Audiowizualny/bd-p/pl-tv i to w nim powinnaś zamieścić swój temat z pytaniem lub sprawdzić, czy nie ma już podobnego. Spokojnie, zostanie przeniesiony.

A teraz odnośnie samego problemu.

Możesz napisać coś więcej o sposobie połączenia wszystkich urządzeń. Co z którym i do którego? :winking-face: Będzie nam łatwiej przeanalizować problem. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
89karolina
First Poster
Opcje

Telewizor z cyfrowym Polsatem hdmi a ż soundbarem przez bluetooth. Na początku wszystko było ok teraz się coś podziało.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czy próbowałaś rozłączenia urządzeń i ponownego podłączenia i konfiguracji?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
89karolina
First Poster
Opcje

Przywracałam już nawet ustawienia fabryczne wszystkich urządzeń. Nie pomogło.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@89karolina ale czy w połączeniu z rozłączeniem i ponownym podłączeniem i konfiguracją? Tak jakbyś robiła to pierwszy raz?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
89karolina
First Poster
Opcje

Robiłam wszystko od nowa tak jakby był to nowy sprzęt.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Spróbuj jeszcze wykonać aktualizację oprogramowania tv i sounbara.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
89karolina
First Poster
Opcje
Aktualizowane na bieżąco
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Z poziomu urządzeń, czy na podstawie informacji ze strony i przez USB?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like