Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizor do PS4 PRO

(Temat utworzony: 18-03-2018 03:54 PM)
387 Wyświetlenia
Kalkulejted
First Poster
Opcje

Witam, potrzebuję pomocy w sprawie doboru telewizora do ps4 Pro. TV do 42" nie większy, mam budżet do 1800 zł, wiem, że to nie dużo, jednak na tę chwilę nie dysponuję większą kwotą, ale mam nadzieję, ze pomożecie mi znaleźć TV dla mnie. Pozdrawiam!

0 Like
10 Odpowiedzi
Kalkulejted
First Poster
Opcje
 
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Kalkulejted

Dziwny z ciebie człowiek. :winking-face: Na forum Samsunga prosisz o poradę w sprawie innych marek?! 😞

Jedynie co mogę zaproponować, to skorzystanie z wyszukiwarek poszczególnych sieciówek. Oczywiście wszystkie dotyczą Samsunga.

- Media Markt

- Saturn

- Euro RTV AGD

- Media Expert


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kalkulejted
First Poster
Opcje

to może doradzisz jakiegoś samsunga? jestem laikiem w sprawie TV i ich parametrów. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Wybacz, ale nie podejmę się. Może ktoś z forumowiczów używa podobnych i na podstawie doświadczenia coś Ci doradzi.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Marcin10
First Poster
Opcje

Odradzam ci jakiego kolwiek Samsunga do ps4pro jeśli niechcesz mnieć problemów. Zanim co kolwiek kupisz poczytaj ile z tym problemów. Chodzi mi oczywiście o zanik obrazu w formacie kolorów RGB.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Fajna porada. :smiling-face:
@Marcin mam model QF7 i jakoś nie mam problemów ze współpracą zarówno z Xboxem jaki i PS4.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Marcin10
First Poster
Opcje
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Napisałem przecież, że na moim modelu Q7F nie doświadczam tych problemów, a ty podsyłasz mi wątek do innego modelu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Marcin10
First Poster
Opcje

Masz racje ale znam osoby które maja ten model co ty i również to maja ten sam problem.

0 Like