Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung UE55MU7042 + Ps4 Pro zanik obrazu i dźwięku.

(Temat utworzony: 23-01-2019 08:53 PM)
258 Wyświetlenia
MŁ
Apprentice
Opcje

Witam wszystkich.

Posiadam konsolę Ps4 Pro którą mam podłączoną do Tv UE55MU7042 przez modół One Conect kablem Hdmi.

W ustawieniach obrazu konsoli wszytsko mam na auto natomiast w Tv mam włączone na porcie do któego podłączona jest konsola  Hdmi Uhd Color. Problem polega na tym że podczas grania zanika w róznych odstępach czasowych obraz i dzwięk na 1-3 sekundy. Mam najnowszy soft w Tv jak i Konsoli. Próbowałęm już wszystkiego. W trybie Gra czy innym. Różnych opcji w ustawianiach obrazu konsoli. Wszystkich wejśc Hdmi w One connect. Różnych kabli Hdmi łącznie z certyfikowanymi Premium i nic. Problem ustaje jeżeli wyłączę w Tv opcję Hdmi Uhd Color na którym mam podłączoną konsolę. Z góry dziękuję za pomoc .

787 Odpowiedzi
galik23
First Poster
Opcje

Witam, a miał ktoś może problem z klatkowaniem obrazu podczas grania na PS4 (RDR2) + Tv samsung 55ue7102 ?

0 Like
eraelpeha
Journeyman
Opcje

Włączyłeś tryb gry na tv ? 

0 Like
galik23
First Poster
Opcje
Tak , wlaczony tryb gry i dalej problem wystepuje.
0 Like
Misiek85
Pioneer
Opcje

@galik23  napisał(a):

Witam, a miał ktoś może problem z klatkowaniem obrazu podczas grania na PS4 (RDR2) + Tv samsung 55ue7102 ?


Troche nie to forum, bo co ma klatkowanie gry do tv? Wina konsoli. Odbudowa bazy danych sie klania.

0 Like
MŁ
Apprentice
Opcje

Dzisiaj zgłosiłem do sklepu gwarancję z tytułu rekojmi. Zwrot gotówki. Czekam jak się rozwinie sytuacja. Jaki teraz tv wybrać pod ps4 pro ?

0 Like
kolka665
Navigator
Opcje
Jaki masz budżet?
DaFk0
Journeyman
Opcje
Ja patrzyłem na LG sk9500 albo Sony xf90
0 Like
kolka665
Navigator
Opcje
Sony xf9005, Panasonic 780e, może oledowy LG b8. Z Panasa podobno lepszy model zeszłoroczny że względu na lepszą matrycę.
0 Like
MŁ
Apprentice
Opcje

Do 5000zł budżet 

0 Like