Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung UE55MU6172 rozłącza wifi w mieszkaniu po odpaleniu netflix

(Temat utworzony: 12-09-2018 09:48 AM)
2100 Wyświetlenia
nyno909
Explorer
Opcje

Witam wszystkich :smiling-face: !

 

Mam pewien problem: Od niedawna posiadam TV Samsung UE55MU6172. Jest on podłączony do WIFI - zasięg bardzo dobry, wifi jest na 4 urządzaniech (1x laptop, 1x telefon + tv) oraz do komputera stacjonarnego po kablu. Na wszystkich urządzeniach oprócz tv wifi działa idealnie. Od samego początku coś złego się dzieje np. z NETFLIXEM. TV jest podłączony z wifi, jednak po odpaleniu aplikacji, próbie zalogowania ,cały czas pokazuje mi się ekran ładowania aplikacji. I dzieje się dziwna rzecz. Mianowicie rozłącza mi wifi w całym mieszkaniu. Dzieje się to tylko i wyłącznie gdy uruchamiam internet na TV i netflixa. Wcześniej tymczsowo rozwiązałem sprawę poprzez reset ustawień smarthub. Przez ponad miesiąc wszysko działało jak trzeba, jednak problem powrócił.. Wczoraj również probowałem zrobić reset ustawień smarthub, jednak nie przyniosło to żadnego efektu.. Miał ktoś taki problem? Powiem szczerze, że rozkładam ręce. Dodam, że mam router TP-LINK i na pewno nie jest to wina słabego zasięgu, bo gdy netflix działał to filmy  w 4k śmigały bez zająknięcia + mam router w niewielkiej odległości od telewizora. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jaki to router marka/model i od kogo jest Internet operator ?

0 Like
Piotr44
Journeyman
Opcje

Witam

Witam router to link wr841n, net radiowy 8 Mb, błąd jest współpracy router a tv. Na hotspotcie działa wszystko.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Piotr44  napisał(a):

Witam

Witam router to link wr841n, net radiowy 8 Mb, błąd jest współpracy router a tv. Na hotspotcie działa wszystko.


A jaką masz wersję sprzętową od V1 do V14 ?

0 Like
nyno909
Explorer
Opcje

Nie próbowalem zmiany routera, bo gdy już miałem dość tych problemów z rozłączaniem i chciałem sprawdzić czy nie będzie rozłączac na innym routerze to nagle przez kilka miesięcy praktycznie w ogóle przestało mi rozłączac. Niestety niewiadomo dlaczego problem powrócił i znowu głowie się co jest nie tak. Mój router to również to link wr841n + internet 120mb multimedia. Na np internecie udostępnionym z telefonu eszyswsz działa. Router oraz tv mają najnowsze firmware. 

0 Like
Piotr44
Journeyman
Opcje

Witam

Posiadam wersje 11.1

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Piotr44  napisał(a):

Witam

Posiadam wersje 11.1


Czyli masz V11 ostania werja z 2015 roku Polska i 2016 Angielska brak dlalszego wsparcia i jakich kolwiek ulepszeń/bezpieczenstwa związane z CRACK.

0 Like
Piotr44
Journeyman
Opcje

Witam

Wymieniłem dzisiaj router na Asus RT-AC750 i telewizor pracuje na sieci HBO GO działa od godziny. Na teraźniejsza chwile wszystko chodzi.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Problem był po stronie starego TP-Linka ten Asus ma 2.4GHz i 5GHz i wiele więcej możliwości :smiling-face:

nyno909
Explorer
Opcje

@Piotr44 jeśli mozesz to napisz za kilka dni czy wymiana routera rozwiązała problem na dobre. 

0 Like
Domingez
Apprentice
Opcje
Ja mam router tp-link tp-wr842nd v2 , neta z mulimedii i identyczny problem. Dzisiaj zmieniłem soft routera na nieoficjalny gargoyle jak coś pomoże to am znać. Ale już gdzieś wcześniej czytałem ze te routery tp-linka z tv samsunga tak slabo działaja.
0 Like