Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung 43NU7192 - Dziwne odgłosy po wyłączeniu telewizora

(Temat utworzony: 14-10-2019 04:37 PM)
3058 Wyświetlenia
Cagee
First Poster
Opcje

Hej, od kilku dni jestem posiadaczem telewizora Samsung 43NU7192. Niestety zauważyłem, że po wyłączeniu telewizora, jak tylko zgaśnie dioda przy wejściu optycznym audio, telewizor zaczyna wydawać dziwnę dzwięki (bzyczenie). Dźwięk przez pierwsze kilka minut jest słyszalny z około 2 metrów, potem trochę ustaje, jednak jak podejdzie się do telewizora to nadal słychać bzyczenie. Dźwięk dochodzi z prawej strony telewizora (tam gdzie są złącza audio/hdmi,usb itd.). Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją i może wiedzieć co jest nie tak?

0 Like
12 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@CageePozostaje Ci zgłosić problem na infolinie Samsung tel 22 607 93 33 sam tego nie usuniesz. 

Septt7
Journeyman
Opcje

Cześć, posiadam bardzo podobny problem z telewizorem QE55Q67RAT. Czy kontakt z infolinią przyniósł rozwiązanie? Jeśli tak to prośba o podzielenie się jakie. 

Dziękuję, pozdrawiam. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Septt7 Czy masz na pewno taki sam problem ? A może jednak inny niż piski lub odgłosy plastiku ?

0 Like
Septt7
Journeyman
Opcje

Cały opis się zgadza, bzyczenie (brzęczenie) pochodzące z prawej strony telewizora, chwilę po jego wyłączeniu, dość głośne i irytujące. Zgłaszałem problem na infolinię, odwiedził mnie serwisant, który jednak żadnych dźwięków nie usłyszał, ale wymienił zasilacz/akumulator. Nie rozwiązało to problemu, a przed dalszą eskalacją chciałem poznać ewentualne rozwiązanie podobnego problemu. 

0 Like
MagdaB
Expert
Opcje

Cześć @Cagee :smiling-face: Prześlij do nas nagranie dźwięków, które Cię niepkoją. Przesłuchamy i ocenimy. Możesz wykorzystać formularz "Napisz do nas" na naszej stronie.

0 Like
Przemo84
Apprentice
Opcje

Mam ten sam model co ty od wczoraj. To samo chore cykanie. Co z tym zrobiłeś?

0 Like
Septt7
Journeyman
Opcje

Niestety, nie udało się rozwiązać tego problemu. Zgłosiłem na infolinię, przesłałem nagranie, był serwis i nic nie poradził. Pozostaje zgłosić to ponownie, bo innego pomysłu nie mam...

0 Like
Przemo84
Apprentice
Opcje

A co dokladnie zrobili ci z serwisu i jak dlugo czekales na technika od czasu zgloszenia? Tak w ogole to slyszysz to z odleglosci np 2-3 metrów? I przeszkadza Ci to bardzo jak jest wylaczony i jestes sam w pokoju? Co ciekawe, po nocy jakby ustalo ale wystarczy jedno wlaczenie i wylaczenie i znowu koncert. Może to cala linia tego modelu jest wadliwa?! 

0 Like
Septt7
Journeyman
Opcje

@Przemo84Czas oczekiwania na technika to ok. 1,5 tygodnia, a serwisant stwierdził, że wcześniej nie spotkał się z takim problemem, żadnych niestandardowych dźwięków nie słyszy, ale wymienił zasilacz. Problemu to nie rozwiązało, dźwięk tuż po wyłączeniu telewizora jest słyszalny z ok. 2 metrów, po pewnym czasie trochę cichnie, ale nigdy nie ustaje. W nocy podczas snu jest nie do zniesienia, dlatego odłączam TV od prądu, co jest marnym rozwiązaniem (po ponownym podłączeniu brzęczenie pojawia się znowu..)

Może jest tak jak piszesz, że cała linia jest wadliwa. Może potrzeba nowego tematu na forum, bo dyskusja w "rozwiązanym temacie" nic nam nie przyniesie 😕 


0 Like