Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana regionu

(Temat utworzony: 10-02-2019 02:04 PM)
5391 Wyświetlenia
danielnanek
First Poster
Opcje

Witam jestem posiadaczem telewizora Samsung UE43NU7092. Telewizor został kupiony w Polsce ale użytkuje go na terenie Niemiec. Problem w tym że nie mam możliwości korzystania z usług smart hub. Podczas gdy wchodzę w ikonę Apps pojawia się komunikat "ładowanie apps" po czym znika. Czy jest możliwość zmiany lokalizacji lub jakieś inne rozwiązanie? 

0 Like
38 Odpowiedzi
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @danielnanek,

 

Dziwna sprawa, ponieważ nie uruchamia się zakładka apps, nawet jeśli tv znajduje się w innej lokalizacji niż docelowa zakładka apps powinna się pojawiać z tą różnicą, że powinny się pojawić aplikacje dostępne dla aktualnej lokalizacji.

Wykonaj reset smart huba, potem aktualizację tv zgodnie z instrukcją https://eu.community.samsung.com/t5/Sprz%C4%99t-Audiowizualny/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/... zakładka apps powinna być dostępna.

Co do zmiany lokalizacji z poziomu menu telewizora nie będzie to możliwe.

0 Like
danielnanek
First Poster
Opcje

Reset smart huba wykonałem już 2 razy niestety nic nie pomogło. Spróbuję wykonać aktualizacje. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Z tego co można zrobić jedynie przez opcje serwisową zmiana na EU-GERMANY 

0 Like
Lukiluk
Apprentice
Opcje

Witam posiadam tv samsung q6f z inteligentnym pilotem?? Ktoren nie posiada przycisków i chciałbym zmienic region telewizor zostal kupiony we francji i chce miec aplikacje polskie takie jak ipla itp. Z z regionem francuskim nie ma takich szans widziałem na yt jak ktos daje na menu i tam wpisuje na pilocie 982 kod i wyskakują różne kraje ja niestety nie mam żadnych cyfr.. a jesli daje od nowa konfigurację i chce dac na starcie i tam jest tylko kilka panstw polski nie ma? Czyli się nie da czy da ale w inny sposob? 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Hej @Lukiluk 

Po pierwsze wejście w menu serwisowe powoduje, utratę gwarancji coś takie możesz zlecić przez infolinie i wtedy serwis Ci zmieni region bez utraty gwarancji.

0 Like
Lukiluk
Apprentice
Opcje
Hej czyli dzwonie na infolinię w Polsce i mowie o swoim (problemie)? I powinni mi takie cos zrobic? Nie orientujesz się czy to jest platne czy nie?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Lukiluk  A gdzie obecnie mieszkasz w Polsce czy zagranicą ? Taka usługa może być w ramach gwarancji tylko musisz mieć zgodny dowód zakupu z TV w tym samym kraju.

0 Like
Lukiluk
Apprentice
Opcje
We Francji czyli mi sie nie uda to? 😁
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Lukiluk  To nie będzie możliwe odbieranie polskich aplikacji na terenie francji 

0 Like