Wsparcie

Open search

Aktualizacja oprogramowania przez USB

Highlighted
ROZWIĄZANE
Expert

Cześć, 

W związku z dużą ilością zapytań odnośnie aktualizacji oprogramowania, postanowiliśmy przygotować prezentację video.

Zachęcamy do oglądania.  Dodatkowo pod video znajdziecie instrukcję krok po kroku jak przeprowadzić aktualizację. 

Wejdź na stronę: http://www.samsung.com/pl/support/

Wprowadź kod modelu swojego TV (Model Code)

Wybierz “Instrukcje do pobrania”

Pobierz Upgrade File (USB type)

Kliknij x2 plik .exe co spowoduje wypakowanie plików

Przenieś pliki z wypakowanego folderu na PenDrive

Podłącz PenDrive do TV

Z menu wybierz Pomoc techniczna > Aktualizacja oprogramowania > Aktualizuj teraz

Tv zapyta czy wyszukać aktualizację na nośniku USB, wybieramy “Tak”

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice
A to spoko, dzięki za info Nie wiedziałem, że to to samo, bo tamta była z czerwca a ta z sierpnia
99 ODPOWIEDZI
First Poster

Co w przypadku kiedy po zakończeniu aktualizacji (przechodzi 100%) po czym pojawia się komunikat "Aktualizacja nie powiodła się (ITEMRSA)"?

TV to UE55MU6172. Obecna wersja oprogramowania 1155, wersja oprogramowania na stronie Samsung.pl 1201. TV nie znajduje aktualizacji online.

Superuser II
Superuser II
Pobierz jeszcze raz, wypakuj pliki do folderu na pulpicie. Tak wypakowany folder skopiuj na pendrive. Spróbuj na inny, być może ten wcześniej użyty jest uszkodzony. Odłącz tv od zasilania na 10~15 min. i spróbuj ponownie.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz setnego tematu o tym samym, dopisz się w istniejącym.
First Poster

Pomogło ponowne pobranie pliku. Dziękuję.

Apprentice
Hej,

A mam pytanie....
Tak jak pisał kolega powyżej - również mam aktualnie oprogramowanie 1155. Na stronce Samsung pl dostępne 1201, natomiast na Samsung com 1156 ..... którą wersje pobrać i zainstalować?

pacjent 55mu7002
Superuser II
Superuser II
Pobiera sie najnowszą dostępną wersję z polskiej strony. Jeżeli jest to 1201, to tą właśnie należy pobrać i zainstalować. Ważne jest to aby sprawdzać na stronie dla danego modelu.
Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij   LIKE.Zanim zadasz pytanie w nowym temacie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Apprentice

Prościej jest po pobraniu na komputer pliku *.exe od razu rozpakować go na pendrive, unikamy w ten sposób jednej zbędnej operacji kopiowania.

Apprentice

UE55KS7000SXXH 

Na telewizorze jest 1208 a do pobrania 1208.2 ?

Czy jest jakaś różnica w tym oprogramowaniu?

Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam

Superuser II
Superuser II
Nie, to dokładnie to samo. Telewizor nie pokazuje ułamków.
Voyager

Ależ oczywiście, że pokazuje (pomoc techn./kontakt z firmą Samsung/wersja oprogramowania).

Autorzy z największą liczbą like