Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Jaką aktualuzacje sciagnac do Samsung smart tvUE50MU6102K

(Temat utworzony: 17-12-2018 09:28 PM)
168 Wyświetlenia
Brydzia-1
Apprentice
Opcje

Proszę o pomoc jaka aktualna do Samsung smart tv UE50MU6102K,  Nie wiem czy all Windows  czy all os...Czy obie?Nie wiem czy all Windows czy all os...Czy obie?

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Brydzia-1 Tak jak napisałem, to ta sama wersja. Albo pobierasz zipa (all os), wypakowujesz, przenosisz na pendrive i do tv.

Albo pobierasz exe (windows) uruchamiasz wskazujesz pendrive, na który ma być wypakowany i również do tv.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Brydzia-1 To co widać na stronie to dokładnie ta sama wersja. Jeden to paczka zip a drugi wersja exe samorozpakowująca się.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Brydzia-1
Apprentice
Opcje
To możesz mi powiedzieć która wersję na kompa zgrac i potem pen drive zgrać żeby podłączyć do tv i żeby zaktualizować to? Bo nie wiem kompletnie 😞
0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Brydzia-1 Tak jak napisałem, to ta sama wersja. Albo pobierasz zipa (all os), wypakowujesz, przenosisz na pendrive i do tv.

Albo pobierasz exe (windows) uruchamiasz wskazujesz pendrive, na który ma być wypakowany i również do tv.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Brydzia-1
Apprentice
Opcje
Bardzo dziękuję za pomoc 👍
0 Like