Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja "Witaj piękny! Żegnaj stary" - kolejna edycja

(Temat utworzony: 15-02-2018 07:52 PM)
1265 Wyświetlenia
Damian K
Hotshot
Opcje


ddd.PNG

 


Witajcie Forumowicze,


W dniu dzisiejszym startuje kolejna edycja promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary.”  , która pozwala obniżyć cenę zakupu telefonów Galaxy S8S8+Note8, A8 oraz Tab 3.

 

 

[EDIT - 26.07.2018] - Na obecną chwilę promocja dotyczy modeli S9, S9+, S8, S8+, Note 8, A8, A6, A6+.


Jak zapewne zauważyliście, jej rozpoczęcie zgrywa się czasowo z premierą telefonu Samsung Galaxy A8.  :smiling-face:
 Więcej o tym modelu przeczytacie w temacie stworzonym przez Krzyśka

 

 

Promocja ta umożliwia obniżenie kosztów zakupu uprawnionych w promocji telefonów poprzez oddanie starego urządzenia. Ważną informacją jest to, że skorzystanie z promocji możliwe jest po zakupieniu urządzenia  u jednego z naszych partnerów handlowych. Ich lista znajduje się w regulaminie który znaleźć można pod adresem: http://odkup.samsung.pl

 

Jeżeli urządzenie zostało zakupione u jednego z partnerów, następnym krokiem jest zarejestrowanie go w aplikacji Samsung Members po uprzednim zalogowaniu w niej kontem Samsung. W ciągu doby zostanie wygenerowany kod promocyjny, który podniesie wycenę Twojego starego urządzenia o kwotę 250 zł.
Jedna osoba może skorzystać wyłącznie z jednego kodu promocyjnego
.


 Otrzymany kod należy wprowadzić na stronie http://samsung.kupimyto.pl po wykonaniu wyceny Twojego poprzedniego telefonu. Istotną kwestią jest określenie stanu przedmiotu zgodnie z prawdą – w dalszej części postu dowiecie się dlaczego.

 

Jeżeli jesteś zadowolony z uzyskanej kwoty wyceny Twojego poprzedniego urządzenia, zatwierdź wybór. Zostaniesz przekierowany do ekranu na którym konieczne będzie uzupełnienie danych tego urządzenia, danych kontaktowych oraz numeru konta bankowego do zwrotu gotówki.

Na tym etapie należałoby wykonać kopię zapasową danych z urządzenia, które chcesz oddać oraz przywrócić je do ustawień fabrycznych.

Po zakończeniu całego procesu wyceny oraz uzupełnienia danych, telefon zostanie odebrany od Ciebie poprzez kuriera, który przyjedzie pod wskazany w formularzu adres. Kurier jest bezpłatny, o ile zostanie on zamówiony za pośrednictwem wspomnianego formularza. Jest oczywiście możliwość wysłania urządzenia samodzielnie na adres partnera promocji (podany w regulaminie), jednakże będzie to zawsze wysyłka na własny koszt.

Kuriera należy umówić na termin nie dalszy, niż 3 dni robocze od daty wypełnienia formularza.

Gdy Twoje poprzednie urządzenie zostanie dostarczone na adres partnera promocji, otrzymasz stosowne powiadomienie na adres mailowy. Telefon zostanie sprawdzony pod kątem stanu technicznego i jego zgodności z danymi uzupełnionymi w formularzu. W przypadku rozbieżności kwota wyceny zostanie zmodyfikowana. Partner promocji ma w takiej sytuacji również prawo do odrzucenia oferty odsprzedaży urządzenia. Dlatego właśnie tak ważne jest prawidłowe odwzorowanie stanu telefonu.

Zwrot zostanie przelany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych, licząc od dnia potwierdzenia stanu technicznego telefonu.


Tak w skrócie funkcjonuje nowa promocja trade-in. Więcej szczegółów znaleźć można w regulaminie promocji, pod adresem http://odkup.samsung.pl


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
216 Odpowiedzi
EYS
Explorer
Opcje
Witajcie

Otwóż chciałbym zakupić nowego Samsunga z lini 8 w promocji Witaj Nowy.

Czyli odsprzedaje sie stary telefon, dostasje sie za niego pieniądze itd...

W regulaminie promocji jest mowa o kodach i o voucherach.

O ile kody to są te z aplikacji Samsung Members które powiększają wycenę starego teleofnu o kwotę 250zł.

To o definicji voucherów sani słowa poza tym, że:

Promocjsa trwa do 31.03.2018 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery.

Czekam na premię i chciałbym się załapać na tę promocję i kupić nowego Samsunga S8/S8+/A8/Note8.

Czym są zatem te vouchery i ile ich jeszcze zostało?
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@EYS

 

Voucher i kod w tym przypadku to synonimy, także te słowa w regulaminie są używane zamiennie. Niestety nie jest możliwe sprawdzenie obecnego stanu kodów dostępnych do wykorzystania, jednakże stosowna informacja pojawi się na stronie promocji, gdy pula wyczerpie się. :smiling-face:



Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Novitt
Apprentice
Opcje

received_1945813138765696.png

 

Szanowni Państwo,


Na samym początku chciałbym serdecznie podziękować za jakość Waszych produktów, których jestem wiernym i zadowolonym użytkownikiem (telefony Galaxy S4, Galaxy S7 edge (z GUARD S7) i obecnie Galaxy S9+, smartwatch GearFit2, słuchawki BT Level Active, telewizor SMART z soundbar’em, ładowarkę bezprzewodową(EP-PG920I).
Bardzo zaciekawiła mnie opcja nabycia telefonu Galaxy S9+ w opcji PREORDER i bonusami, które w związku z tym oferowaliście Państwo dla osób świadomie wyrażających wcześniejszą chęć zakupu. Wszystkim znana była sugerowana cena detaliczna dla tego modelu i wiadomo, że nie każdy może sobie na to pozwolić nie analizując dwa razy jakości do ceny. Cóż - znając jakość Państwa produktów i oferowaną opcję odkupu zdecydowałem się na zakup nowego flagowca.
Z nowego Galaxy jestem bardzo zadowolony - wszystko działa niezwykle płynnie, zabezpieczenia biometryczne wywołały efekt WOW!, aparat faktycznie wprowadził rewolucję w środowisku smartphone (zwłaszcza te w słabym świetle), a i nawet dorosły facet nieźle się bawi przy wykorzystaniu My Emoji.
Po jednym dniu poświęconym na konfigurowanie sprzętu(Samsung Swift – super intuicyjna współpraca), poznanie możliwości, które oferuje, przystąpiłem do rozpoczęcia procedury pod odkup starego urządzenia. Niestety całą radość umniejszyły nieoczekiwane zmiany w całym procesie – chodzi o oferowaną cenę. W przeciągu kilku dni cena została znacząco obniżona na niekorzyść osoby chcącej skorzystać z oferowanej przez Państwa promocji, zwłaszcza, że telefony nie zostały jeszcze dopuszczone do sprzedaży detalicznej…

Uważam, że takie działanie nie jest do końca uczciwe względem Państwa Klientów(tych wiernych). Proszę o zwrócenie na to uwagi, tak by takie oferty były utrzymywane przynajmniej do dnia rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży detalicznej. Jak Państwo zobaczycie nie jest to jakaś wielka kwota – tym bardziej – czy warto u Klienta wywoływać negatywne emocje, skojarzenia, które w przypadku kolejnych takich promocji spowodują mniejsze zainteresowanie. Zostawiam to wszystko do przemyślenia.
Z poważaniem,

Robert – Wasz wierny klient

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie chcę nic domniemywać, ale zastanawiam się, czy nie jest to spowodowane ilością odkupionych urządzeń dla konkretnego modelu.
Od pierwszego sprawdzenia w dniu 8 marca minęło 6 dni, a jak wiemy właśnie ósmego zaczął się odbiór i wysyłka telefonów zamówionych w przedsprzedaży.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Novitt
Apprentice
Opcje

Nie wiem jaka była przyczyna. Chodzi tylko o to, że wielu użytkowników kalkulowało opłacalność wymiany swoich "flagowców" na nowy w oparciu o wycenę do której link prowadził ze strony Samsunga.
Niestety trzeba było poczekać do fizycznego otrzymania telefonu aby aktywować kod bonusowy na dodatkowe 400 zł i dopiero wtedy rozpocząć procedurę "odkupienia/odsprzedania". 
Dodatkowo opcja preorder miała być realizowana do 16 marca, więc przynjamniej do tego czasu powinni utrzymać stałą cenę odkupu dla wszystkich, którzy się zdecydowali na zmianę.
No ale nie robi tego SAMSUNG, tylko zewnętrzna firma i to jej polityka cenowa(giełdowa). Samsung tylko dorzuca stały bonus.

Nie mniej jednak moje piewsze odczucie nie było zbyt pozytywne.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Wiesz kwestie tego co by chciał klient i co się mu marzy a sam program odkupu, to dwie różne rzeczy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Novitt
Apprentice
Opcje

Jasne :smiling-face: A klient zawsze by chciał więcej :smiling-face:
Z ciekawości będę obserwować jak cena ulega zmianie...ten tydzień przełoży się na jeszcze większą ilość odkupów.

0 Like
fcornejo
Journeyman
Opcje

Dziś otrzymałem wycenę okupu mojego S7 Edge w stanie bardzo dobrym (według nich) a idealnym według mnie.

Wycenili telefon na 840,72 zł, a w dniu w którym otrzymałem kod Samsunga na 400 zł wycena była ponad 1150 zł...

 

To jest żenujące że w przeciągu 6 dni cena telefonu spadła według nich o ponad 300 zł!

 

Na allegro nie znalazłem żadnego telefonu w stanie idealnym/bardzo dobrym poniżej 1100 zł!

 

Konsultant kupimy to powiedział, że ceny spały właśnie przez wyjście na rynek S9.... 

 

Co mamy teraz zdobyć?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Odpowiedź jest chyba prosta. Sprzedaj tam gdzie jest korzystniej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like