Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja "Witaj piękny! Żegnaj stary" - kolejna edycja

(Temat utworzony: 19-01-2018 02:11 PM)
5278 Wyświetlenia
Damian K
Hotshot
Opcje


ddd.PNG

 


Witajcie Forumowicze,


W dniu dzisiejszym startuje kolejna edycja promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary.”  , która pozwala obniżyć cenę zakupu telefonów Galaxy S8S8+Note8, A8 oraz Tab 3.

 

 

[EDIT - 26.07.2018] - Na obecną chwilę promocja dotyczy modeli S9, S9+, S8, S8+, Note 8, A8, A6, A6+.


Jak zapewne zauważyliście, jej rozpoczęcie zgrywa się czasowo z premierą telefonu Samsung Galaxy A8.  :smiling-face:
 Więcej o tym modelu przeczytacie w temacie stworzonym przez Krzyśka

 

 

Promocja ta umożliwia obniżenie kosztów zakupu uprawnionych w promocji telefonów poprzez oddanie starego urządzenia. Ważną informacją jest to, że skorzystanie z promocji możliwe jest po zakupieniu urządzenia  u jednego z naszych partnerów handlowych. Ich lista znajduje się w regulaminie który znaleźć można pod adresem: http://odkup.samsung.pl

 

Jeżeli urządzenie zostało zakupione u jednego z partnerów, następnym krokiem jest zarejestrowanie go w aplikacji Samsung Members po uprzednim zalogowaniu w niej kontem Samsung. W ciągu doby zostanie wygenerowany kod promocyjny, który podniesie wycenę Twojego starego urządzenia o kwotę 250 zł.
Jedna osoba może skorzystać wyłącznie z jednego kodu promocyjnego
.


 Otrzymany kod należy wprowadzić na stronie http://samsung.kupimyto.pl po wykonaniu wyceny Twojego poprzedniego telefonu. Istotną kwestią jest określenie stanu przedmiotu zgodnie z prawdą – w dalszej części postu dowiecie się dlaczego.

 

Jeżeli jesteś zadowolony z uzyskanej kwoty wyceny Twojego poprzedniego urządzenia, zatwierdź wybór. Zostaniesz przekierowany do ekranu na którym konieczne będzie uzupełnienie danych tego urządzenia, danych kontaktowych oraz numeru konta bankowego do zwrotu gotówki.

Na tym etapie należałoby wykonać kopię zapasową danych z urządzenia, które chcesz oddać oraz przywrócić je do ustawień fabrycznych.

Po zakończeniu całego procesu wyceny oraz uzupełnienia danych, telefon zostanie odebrany od Ciebie poprzez kuriera, który przyjedzie pod wskazany w formularzu adres. Kurier jest bezpłatny, o ile zostanie on zamówiony za pośrednictwem wspomnianego formularza. Jest oczywiście możliwość wysłania urządzenia samodzielnie na adres partnera promocji (podany w regulaminie), jednakże będzie to zawsze wysyłka na własny koszt.

Kuriera należy umówić na termin nie dalszy, niż 3 dni robocze od daty wypełnienia formularza.

Gdy Twoje poprzednie urządzenie zostanie dostarczone na adres partnera promocji, otrzymasz stosowne powiadomienie na adres mailowy. Telefon zostanie sprawdzony pod kątem stanu technicznego i jego zgodności z danymi uzupełnionymi w formularzu. W przypadku rozbieżności kwota wyceny zostanie zmodyfikowana. Partner promocji ma w takiej sytuacji również prawo do odrzucenia oferty odsprzedaży urządzenia. Dlatego właśnie tak ważne jest prawidłowe odwzorowanie stanu telefonu.

Zwrot zostanie przelany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych, licząc od dnia potwierdzenia stanu technicznego telefonu.


Tak w skrócie funkcjonuje nowa promocja trade-in. Więcej szczegółów znaleźć można w regulaminie promocji, pod adresem http://odkup.samsung.pl


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
216 Odpowiedzi
MartaW
First Poster
Opcje

Witam,

W piątek zakupiłam nowy samsung Galaxy S9+. Dziś jest niedziela wieczór i nadal nie otrzymałam kodu promocyjnego w aplikacji Samsung Members. Jaka może być tego przyczyna?

0 Like
maciu
Journeyman
Opcje

Ale ja o wycenie samego telefonu... wg tabeli S3 w dobrym stanie (do 3 większych rys bla bla bla) to 70pln

potem przychodzi email że wg nich nie jest to taki stan - ale taki za który dadzą 1pln przy czym w żaden sposób

nie argumentują dlaczego ich zootechnik ocenił telefon inaczej... 

 

 

 

0 Like
LeszekJ
Voyager
Opcje

Ja widzę 3,53 Euro.

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@maciu

Jeśli masz pytania odnośnie wyceny telefonu, wyślij zgłoszenia na witajnowy@kupimyto.pl.

Zakładam, że telefon został zakupiony u jednego z partnerów promocji.

W takiej sytuacji sprawdź czy na koncie Samsung powiązanym z aplikacją Members masz uzupełnione dane osobowe. Jeżeli wszystko będzie się zgadzać, wyślij zgłoszenie na adres odkup@oexebusiness.com.  

0 Like
kamilkim
First Poster
Opcje

w formularzu pytają o imei nowego urządzenia czyli chodzi tu o nowego zakupionego Tak ? kupiłem note8 podaje imei i pisze że ten produkt nie podlega promocji czemu tak pisze jeżeli było napisane że po zakupie nota 8 i innych ta promocja będzie działać 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
W jakim formularzu? Gdzie podajesz ten IMEI? Zajrzyj na tę stronę: https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/odkup/#intro - ty znajdziesz potrzebne informacje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
stefang
First Poster
Opcje

Witam.

Zakupiłem S9 i chciałem skorzystać z kuponu rabatowego 400pln na odkupienie starego smarta.  W Samsung M. nie mam takiej korzyści,  czy wyczerpała się pula kodów rabatowych? 

Czy jest szansa,że się jeszcze pojawią?  Czy to był tylko taki chwyt reklamowy Samsunga?

Dzięki za odpowiedź i poradę czy można coś jeszcze zrobić.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To nie chwyt reklamowy, sam korzystałem z tej promocji. Sprawdź zapisy regulaminu pod kątem terminów i spełnienia wszystkich wymogów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @stefang

Wyczyść dane aplikacji Samsung Members i sprawdź dostępność aktualizacji.

Po ponownym uruchomieniu aplikacji zaakceptuj wszystkie zgody.

Jeśli nadal nie będziesz widział kuponu wyślij zgłoszenie na adres odkup@oexebusiness.com.

 

0 Like
Foulen
First Poster
Opcje

Witam

W czwartek tj.(07.06.2018r) nabyłem nowy telefon Samsung galaxy S9. W dniu dzisiejszym(10.06.2018r) zarejestrowalem/zalogowałem się do aplikacji Samsung Members w celu wygenerowania kodu promocyjnego na 400zł przy "oddaniu" starego smartfona. Niestety tego kodu w zakładce korzyści nie mam 😞

Czytałem podobne tematy - aktualizowałem apke/uruchamiałem ponownie itp itd.

Z racji że zaczyna się panika iż kod nie zostanie wygenerowany i promocja na którą się skusiłem nie dojdzie do skutku chciałbym uzyskać informacje czy kod powinien się wygenerować odrazu/czy normalnym jest że trzeba odczekać jakiś okres czasu(jeśli tak to jaki?)

Podstawowa sprawa w co nie chce mi się wierzyć - że fakt różnych dat uruchomienia telefonu, a rejestracji w aplikacji może być powodem braku tego kodu?

0 Like