Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A7] Galaxy A7 jaki jest naprawdę i jak się spisuje...

(Temat utworzony: 17-01-2019 08:57 AM)
144 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Cześć wszystkim którzy mnie znają i tym którzy mnie nie znają. Dawno mnie nie było. Ale wróciłam tym razem ze sprzętem średniej klasy a mianowicie Samsungiem GalaxyA7. Dziś go dostałam przy przedłużeniu umowy. Zapraszam do podzielenia się swoimi doświadczeniami i opinią na temat tego sprzętu😏

0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Ciekawe czy pojawią się poprawki grudniowe i styczniowe do A7 (2018) i kiedy... bo u mnie poprawki są z 1 listopada...

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tak pojawią się:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, 5 stycznia pojawiły się grudniowe poprawki w Niemczech (wariant DBT) więc pewnie w niedługim czasie zostaną udostępnione w Polsce (wariant XEO). Oczekuj kompilacji o numerze A750FNXXU1ARL3 :winking-face:


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

A Jak spisuje się aparat oraz akumulator?


0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Aparat ok natomiast bateria się trochę szybko rozładowuje... jest szansa, że jak dostanie A7 kolejną aktualizację to praca baterii zostanie naprawiona... 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Alicja70Proponuje Ci do zajrzenia do Samsung mambers i odinstalowania nie używanych aplikacji a wtedy wydłuży Ci się czas baterii

Screenshot_20190116-081642_Samsung Members.jpgScreenshot_20190116-081632_Samsung Members.jpg

0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Tak wiem o tym ale wszystkie te które mam są mi potrzebne
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Alicja70A ile czasu wytrzymuje Ci bateria ?

0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Jeden pełny dzień czasami półtora przy korzystaniu z GPS, Bluetooth i transmisji danych lub wifi przy schynronizowanym zegarku Amazfit Pace
0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Oczywiście wszystko 24h😁
0 Like