Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wylewające wyświetlacze w Samsung J7 2017 i brak serwisu

(Temat utworzony: 17-03-2019 03:31 PM)
1314 Wyświetlenia
MaciejDera
Apprentice
Opcje

Witam

W wielu komentarza na różnych portalach dot. telefonii komórkowej można przeczytać ze samsungi j7 2017 mają wadę farbyczną polegającą na wadliwych ekranach przez co po kilku miesiącach używania pojawiają się na nich ciemne lub fioletowe wycieki. 

Co więcej - za kazdym razem jest napisane że serwis samsunga wypiera się, olewa sprawę i nie naprawia tych ekranów pomimo gwarancji. Ludzie czują się oszukani. 

Dzisiaj poradziłem komuś aby kupił J7 ale czytając to bede musiał chyba doradzić aby oddać telefon jak najszybciej. Niemniej czekam na odpowiedź.

Pozdr.

53 Odpowiedzi
ryspol
First Poster
Opcje

Dzisiaj otrzymałem od firmy samsung odpowiedź na moją reklamację. Serwis przysłał im zdjęcia niby mojego telefonu z pobitym wyświetlaczem. Ale oszuści. Tak się składa, że tak jak wcześniej pisałem, mój telefon wygląda jak nowy i nie ma żadnych uszkodzń. Proszę bardzo jak się pracuje w serwisie i jak próbuje się naciągnąć innych, żeby tylko zarobić. Cisną się same niecenzuralne słowa.1.jpg2.jpg

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ryspol, przykro mi z powodu zaistniałem sytuacji. Wysyłając telefon do serwisu najlepiej wykonać zdjęcia telefonu z procesu pakowania do paczki żeby w razie takich zdarzeń uniknąć nieprzyjemności. Należy wziąć też pod uwagę, że jeżeli wysyłamy telefon do serwisu to oddajemy nasz telefon w ręce kuriera. W przesyłce telefon też może zostać uszkodzony. Najlepiej osobiście dostarczać urządzenie do serwisu ponieważ wtedy mamy pewność, że nic się nie stanie podczas wysyłki. Tak czy inaczej na Twoim miejscu zgłosiłbym ponowną reklamację oraz wysłał zdjęcie telefonu, na którym nie jest widoczne pęknięcie ekranu. Jedyne co mogę jeszcze zrobić to życzyć powodzenia.


0 Like
Wojci3ch89
First Poster
Opcje

Witam dziewczyna zapłaciła za uszkodzony ekran w j5 po raz drugi 340zł (1 raz jej wina 2 wylany ale nie chciała się kłucić) nie całe 2 tyg ekran wylany znów .... jutro idzie do serwisu jesli odmowia naprawy idzie pozew i bedzie się ubiegać za zwrot za druga naprawe 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Wojci3ch89, na wymieniony wyświetlacz przysługuje gwarancja. Jeżeli wyświetlacz nie jest uszkodzony mechanicznie to reklamacja powinna zostać uwzględniona. Na forum nie jesteśmy w stanie odnieść się do tej konkretnej sprawy. Musisz udać się do serwisu, gdzie pracownik wykona ekspertyzę.


0 Like
Malagaa
First Poster
Opcje

Witam,

 

Mi rozlał się ekran w J7  2017 po pół roku użytkowania (zakupiony we wrześniu 2018). Telefon został oddany na gwarancje za pośrednictwem sklepu w którym został zakupiony. Po dwóch tygodniach wrócił z wymienionym wyświetlaczem. 

 

Pozdrawiam

RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Malagaa,

Dziękuje za informację. Bardzo dobrze słyszeć, że naprawa została uznana na gwarancji. Serwis Samsung stanął na wysokości zadania :ok-hand: Aby telefon działał bezawaryjnie jak najdłużej! :smiling-face:

0 Like
MrMaffi_Youtube
First Poster
Opcje

Witam jestem właścicielem Samsunga Galaxy J7 2017 i dosłownie od dwóch dni mam ten problem a cały mój ekran jest fioletowy i ledwo ***** nim widać niestety bardzo mi smutno w związku z informacją o nie przyjmowaniu tej wady na gwarancję lecz jak widać Samsung poprostu ma w nosie swoich klientów i stwierdzam że to był mój ostatni telefon tej firmy

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MrMaffi_Youtube  Możesz napisać do działu reklamacji https://www.samsung.com/pl/info/contactus/

Domini3
First Poster
Opcje
Mam to samo plamka na wyświetlaczu raz naprawili na gwarancji a drugi raz gdy pojawiła się ta sama usterka stwierdzili że uszkodzenie mrchaniczne
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Domini3, zachęcam do zgłoszenia reklamacji za pomocą tego formularza.


0 Like