Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wylewające wyświetlacze w Samsung J7 2017 i brak serwisu

(Temat utworzony: 15-02-2018 03:46 PM)
54599 Wyświetlenia
MaciejDera
Apprentice
Opcje

Witam

W wielu komentarza na różnych portalach dot. telefonii komórkowej można przeczytać ze samsungi j7 2017 mają wadę farbyczną polegającą na wadliwych ekranach przez co po kilku miesiącach używania pojawiają się na nich ciemne lub fioletowe wycieki. 

Co więcej - za kazdym razem jest napisane że serwis samsunga wypiera się, olewa sprawę i nie naprawia tych ekranów pomimo gwarancji. Ludzie czują się oszukani. 

Dzisiaj poradziłem komuś aby kupił J7 ale czytając to bede musiał chyba doradzić aby oddać telefon jak najszybciej. Niemniej czekam na odpowiedź.

Pozdr.

53 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A jakieś linki do tych rewelacji?
Bo ja ostatnio w internecie przeczytałem, że w pobliżu Japonii, niedaleko wysp Kurylskich widziano Godzillę. :winking-face:
I na jakie pytanie ma być ta odpowiedź?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MaciejDera
Apprentice
Opcje

Głupkowata odpowiedź. Jeśli ktoś pisze ze są sygnały w komentarzach ze sa problemy z tymi amoledami to znaczy  chyba że sobie tego ludzie nie wymyślili tak ? Jeśli nie wiesz nic o temacie to nie zabieraj głosu  i wróć do czytania bajek o godzillach.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Jeżeli są takie sygnały, to może warto o nich przeczytać. Napisać można wszystko, tak jak ja napisałem o godzilli.
Jeżeli więc masz jakieś linki do takich informacji lub screenów, to najzwyczajniej je zamieść.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
MaciejDera
Apprentice
Opcje

Jeśli ci to w czymś pomoże..pierwszy z brzegu portal.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxyj72017/opinie/

Różne opisy typu: 

"Po początkowym zachwycie czas zejść na ziemię. Po 2 miesiącach użytkowania na ekranie zrobiła mi się fioletowa plama. W piątek wybieram się z reklamacją. Drugi raz nie zaufam już firmie Samsung. Nie polecam! "

 

"Miałem od lat samsungi, ale pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby po 2 miesiącach zrobiła się ryska wewnątrz ekranu i wylany ekran na fioletowo! Telefon wysłałem na gwarancje, pewnie mi jej nie uwzględnią, wiec będzie to mój ostatni samsung jaki kupiłem. Nie polecam tego modelu ma wadliwy ekran! "

 

"Witam po raz drugi. Jakiś czas temu pisałem że padł wyświetlacz w samsungu mojej żony (po aktualizacji). W grudniu padł w moim- wylał się wyświetlacz... w serwisie powiedzieli że pęknięty... z zewnątrz nie było widać uszkodzeń. Zapłaciłem za naprawę 560zł. Cóż, nasze pierwsze samsungi... i na pewno ostatnie... "

 

Jeśli na innych portalach spotykasz podobne uwagi dot teg omodelu - to zaczynasz się zastanawiać.

 

+ inne sugerujące prawd. wadę konstrukcyjną (minimalne napięcie wyświetlacza powoduje defekt)

np.

".Niestety jeden minus - telefon bardzo wrażliwy na upadek - upadł mi na podłogę z niewielkiej wysokości i wyświetlacz do wymiany "

"Nie polecam tego telefonu. Wyświetlacz jest ***** po 2 miesc. Spadł mi na ziemię z etui i szkłem hartowanym. Szkło było całe a wyświetlacz lekko pekl. Do końca dnia miałem już cały rozlany ekran. Gwarancji nie uznali. Nie polecam w 100%"

 

 

 

 

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
I o takie coś właśnie chodziło. Teraz można się do czegoś odnieść. :winking-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Radisb19
First Poster
Opcje

Witam u mnie sytuacja wyglada następująco ,kupiłem samsunga j 7 2017 około 6 miesięcy temu w sklepie saturn w telefonie najpierw zaczął szfankować dotyk tzn. cieżko było co kolwiek wybrać po paru godz. Czytnik linii papilarnych przestał działać i powstawały takie odbarwienia najpierw tylko taki pasek około 1cm a do wieczora już prawie poł ekranu. Rano ekran był już caly czarny dało sie odebrać tel. (Po dłuższym użytkowaniu wiadomo w którym miejscu trzeba przyłożyć palec) więc zanioslem samsunga na gwarancję do Saturna. Telefon był zabezpieczony szkłem ochronnym nigdy mi nie upadl a po zdjęciu szkła wyglądał jak nowy . Nie dawno dzwonił do mnie pan serwisant i stwierdził ze telefon został nacisnięty punktowo i nie podlega gwarancji na koniec dodał ze nie jest pewny bo można to stwierdzić po wyjęciu wyswietlacza tylko że po tym uszkodzi się go całkowicie. Więc teraz jestem w patowej sytuacji gdyż gwarancja nie obejmuje a jak wymienie wyświetlacz na własną rekę to gwarancja przepadnie. Proszę o pomoc i nie rozumiem skoro samsung wie że wyświetlacze były wadliwe to chyba czas coś z tym zrobić a nie umywać ręce

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Radisb19

Każdy przypadek uszkodzenia wyświetlacza weryfikowany jest indywidualnie. Stąd taka odpowiedź z serwisu.

Jeżeli się z nią nie zgadzasz możesz to zgłosić przez formatkę na stronie.

 

0 Like
zbimas1
First Poster
Opcje

Po kilkumiesięcznym użytkowaniu smatfonu Samsung Galaxy J7 2017 na ekranie pojawiła się rosnąca ,ciemna plama.

Czy naprawa mieści się  w ramach gwarancji?

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @zbimas1

 

Jeśli usterka nie wynika z uszkodzenia mechanicznego, powinna zostać naprawiona w ramach gwarancji.

Zgłoś się do najbliższego serwisu.

 

0 Like