Wsparcie

Open search

Wirus REKLAMY (Leadbold )

New Member

Witam. Mam samsung S8, Wdarł mi się wirus z reklamami (glownie Leadbold), ktory wlacza mi sie nawet w srodku nocy. Sciagnelam 1 program anrywirusowy i nic. 
Any help?

3 ODPOW. 3
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @siwekmartyna

Na początek sprawdź działanie telefonu w trybie bezpiecznym. Najprawdopodobniej reklamy są wywoływane przez jedną z zainstalowanych aplikacji.

Najczęściej są to aplikacje odpowiedzialne za wszelkiego rodzaju "upiększenia" lub cleanery.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser I
Superuser I

@siwekmartyna, na Twoim miejscu wykonałbym hard reset telefonu. Przydatne wskazówki znajdziesz w tym wpisie.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@siwekmartyna na początek zrób to co napisał @KrzysiekK, jeżeli w trybie bezpiecznym problem zniknie, to trzeba sobie przypomnieć po instalacji której aplikacji się on pojawił. Wyczyścić pamięć i dane tej aplikacji a później ją odinstalować.

Dopiero gdy to nie pomoże, wykonujesz reset telefonu bez przywracania kopii, aby nie przywrócić ponownie aplikacji generującej niechciane powiadomienia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like