Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Siatka ekranu

(Temat utworzony: 12-12-2016 12:08 PM)
8762 Wyświetlenia
WolF
Voyager
Opcje

Siemka,

 

kupiłem S7 ogólnie super telefon, ale widziałem ze można zmienić siatkę ekranu na max 5x5, czy jest jakaś możliwość żeby zwiększyć tą siatkę np 7x7 albo więcej? Nie lubię skakać po ekranach, stąd moje pytanie 
szukałem motówów ale nie ma takich;/ Może ktoś zna jakąś aplikację która na to pozwoli?

0 Like
32 Odpowiedzi
MarekZ
Voyager
Opcje

Hej, to dobre pytanie, komfort obsługi menu faktycznie jest ważny.

Zmianę wielkości siatki można wykonać przez kliknięcie i przytrzymanie w wolnym miejscu ekranu głównego, gdzie nie ma żadnych ikon i widgetów, pojawi się menu z którego wybierz "siatka".

W wersji systemu Android 6.0 i 6.1 dostępne siatki to 3x3, 4x4 i 5x5, 7x7 nie jest dostępna.

Miło, że dołaczyłeś do naszej społeczności, zapraszam do czytania i komentowania! 🙂


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Rozwiązanie
grodziak93
Pathfinder
Opcje

Siemanko, odkopuję temat, bo sam ostatnio wpadłem na rozwiązanie podobnego problemu, w sklepie Play znalazłem apkę o nazwie Evie Launcher (https://play.google.com/store/apps/details?id=is.shortcut&hl=pl). Pozwala ona na zwiększenie siatki ekranu nawet do 12x12, jednak przy tym zmienia również wygląd menu głównego. Ze swojej strony polecam :smiling-face:


♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
WolF
Voyager
Opcje

Kurcze o coś podobnego mi chodziło!

Szkoda tylko, że menu sie wysówa od dołu i włącza sie jakaś dziwna wyszukiwarka po naciśnięcu przycisku główneo;/

 

Ale i tak dzięki za pomoc. :smiling-face:

0 Like
Members_RjZUnQd
First Poster
Opcje

Ja od wczoraj jestem posiadaczem s21 FE 5G android 12 i szlak mnie trafia ze nie ma opcji ustawienie siatki jak w poprzednich modelach

Screenshot_20220112-141742_One UI Home.jpg

0 Like
Valriza
Explorer
Opcje
Hey czy komuś też nie wyświetla się siatka ekranu? Nie mogę zmienić aby było więcej ikon na ekranie niż 3. Gdy wchodzę w w ustawienia i ekran główny to tam też nie ma tej siatki... 
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Siatkę ekranu zmieniamy w ustawieniach ekranu głównego.Screenshot_20230401_001607_One UI Home.jpg
Valriza
Explorer
Opcje
Właśnie ja tego nie mam w ustawieniach. Ja mam tylko ekran startowy. Screenshot_20230401_010126_One UI Home.jpg
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Co to za model telefonu?
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Właśnie, co to za model, bo post jest umieszczony w tablicy dla S22, a te modele na 100% mają te funkcje.

Czekamy na informację. Na moje oko masz model z systemem One UI core, który jest okrojny zamiast One UI.