Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung galaxy s6 błąd po aktualizacji do androida 7.0

(Temat utworzony: 25-06-2017 11:22 AM)
3909 Wyświetlenia
marek2410
First Poster
Opcje

Witam, po aktualizacji do androida 7.0 przestała działać funkcja "Pozostaw wyłączony ekran". Chodzi o to, że jak telefon jest w kieszeni to odblokowuje się bo funkcja nie wygasza ekranu (czujnik działa, sprawdzałem na rozmowie telefonicznej i ekran wygasza się normalnie). Z tego co wiem problem występuje też u innych.

0 Like
10 Odpowiedzi
KonradN
Voyager
Opcje
Czołem marek2410. Skierowałem zapytanie do działu technicznego, jak tylko otrzymam odpowiedź, napiszę ją tutaj.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Maneks11
First Poster
Opcje

Witam. Niestety S6 edge to samo po aktualizacji. Mam nadzieję że wypuszcza jakas aktualizacje która to naprawi, bo funkcja bardzo przydatna. 

0 Like
marek2410
First Poster
Opcje

Mi w pomocy technicznej powiedzieli, że na ich telefonach testowych funkcja działa. Ponoć mam iść z tym do serwisu tylko właśnie ciekawi mnie to, że resetowałem telefon do ustawien fabrycznych i funkcja nadal nie działa.  Wyjątkiem jest to gdy podłączam lub odłączam ładowarke przy zasłoniętych czujnikach, wtedy funkcja wygasza prawidłowo ekran. Dodatkowo jak widać nie tylko ja mam ten problem po aktualizacji do 7.0 więc to nie może być wina sprzętowa.

0 Like
Maneks11
First Poster
Opcje

Witam. Tak, ewidentnie problem leży po stronie oprogramowania. Niestety też próbowałem resetować i nie działa dalej. U żony w A5 2016 też przestała funkcja działać po aktualizacji do 7.0. Mam nadzieję, że to naprawią łatką. Pozdrawiam

0 Like
marek2410
First Poster
Opcje

Ja myśle, że nic nie zrobią, zgłaszałem to już wiele razy lecz za każdym razem odsyłają mnie do serwisu.. 

0 Like
marecki1406
First Poster
Opcje
mi po aktualizacji do 7.0 zaczely sie problemy z blokowaniem ekranu kodem (odcisk palca dziala ok) ale blokada kodem dziala raz na jakis czas i nie wiem co zrobic bo byle kto wezmie moj telefon i ma wszystko w zasiegu reki. ma ktos pomysl jak to naprawic ??????
0 Like
nikax
First Poster
Opcje

W moim A3 2016 po aktualizacji zaczęły szwankować wibracje w trybie wibracji. Czasem działają normalnie, a potem z niczego przestają działać bez zmieniania trybu. Ktoś ma podobny problem??

0 Like
Maneks11
First Poster
Opcje

Witaj. Mi po ostatniej aktualizacji telefon (s6 edge) dziala jak należy.  Funkcja wygaszenia ekranu w kieszeni zaczela działać i póki co zadnych innych bugow nie odkrylem. Spróbuj do ustawień fabrycznych wrócić może pomoże, a jezeli nie to niestety musisz czekać na kolejną aktualizacje.  Pozdrawiam

0 Like
Diwad
First Poster
Opcje

Witam, mi po aktualizacji pojawił się problem z baterią pokazując np. 30% po restarcie 5 % i odwrotnie - później z ciagłym restarowaniem aż do momentu braku możliwości uruchomienia telefonu .. czyli wyświetlało się tylko samo logo samsung i nic więcej więc musiałem przywrócić system milionem sposobów ... i sie udało ale problem występuje dalej przy 7.0 czy ktoś z was ma podobne problemy z baterią i restarowaniem telefonu?

0 Like