Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung S8 nie odtwarza slow motion

(Temat utworzony: 16-08-2019 06:26 PM)
297 Wyświetlenia
weronika95
Apprentice
Opcje

Mój samsung S8 nie odtwarza filmów slow motion przesłanych mi z innego telefonu, również S8. Co zrobić by odtwarzały się w slow motion?

0 Like
6 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@weronika95, a czy filmy, które nagrywasz Twoim telefonem są poprawnie odtwarzane w zwolnionym tempie?


0 Like
weronika95
Apprentice
Opcje

@nismo Tak, filmiki nagrywane w SM moim telefonem odtwarzają się na nim bez problemu

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@weronika95Może użyj programu do tego "Slow Motion" jak Movavi Video Editor czy VideoProc i przerób dowolny film na komputerze a potem wzuć do telefonu i zobacz jak będzie się odtwarzać.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@weronika95, po zrobieniu filmu w zwolnionym tempie w telefonach Samsung możesz film wyedytować i zapisać. Spróbuj poddać film edycji a następnie go zapisz. Tak przygotowany film prześlij na Twój telefon i zobacz czy w dalszym ciągu występują problemy z odtwarzaniem.


0 Like
weronika95
Apprentice
Opcje
Niestety bez zmian, w edytorze również film wyświetla sie normalnie.

Mam świadomość, że można filmik zrobić w slow motion w różnych programach, ale przecież nie w tym rzecz. Skoro nagrywany był w SM tak też powinien się odtwarzać. Tym bardziej że robiony był takim samym modelem telefonu 😞
0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @weronika95,

Sprawdź poniższy poradnik, który przedstawia jak przesłać filmy Slow Motion:
Sharing Slow Motion videos from your Galaxy Device

 

Po zapisaniu filmu zgodnie z poradnikiem, ikonka drugiego pliku się zmieni. Należy przesłać plik z ikonką "Play":

 

community.jpg

Daj znać, czy się udało!

0 Like