Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

S7 Edge po aktualizacji wyczerpuje szybciej baterię

(Temat utworzony: 14-12-2017 08:35 PM)
8284 Wyświetlenia
Soban
Explorer
Opcje

Witam

Po ostatniej aktualizacji do wersji G935FXXS1DQK6 zauważyłem, że bateria ledwo wystawrcza mi do wieczora.

Do tej pory do podłączenia do ładowarki bateria spadała mi do 35%, teraz, dwie godziny przed podłączeniem mam 12% (przeważnie podłączam telefon koło godziny 23). W moim użytkowaniu nic się nie zmieniło.

Może ma ktoś pomysł na rozwiązanie problemu?

Pozdrawiam

0 Like

3 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
TomekR
Pathfinder
Opcje

@Soban

 

z tego co widać Avast Mobile Security bardzo mocno drenuje Ci baterię. Powiedz jeszcze ile miałeś czasu na włączonym ekranie, że Ekran jest tak nisko w statystykach?

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
TomekR
Pathfinder
Opcje

@Soban

 

OK, daj znać za kilka dni jak wygląda sytuacja. Jeśli nie pomoże będziemy działać dalej.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
TomekR
Pathfinder
Opcje

@Soban

 

Tak to czasami bywa z aktualizacjami. Zdarza się, że po nich coś się "wysypie". Ale super, cieszę się, że pomogło :smileyhappy:

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A możesz zrobić screena z listą aplikacji i procesów z procentowym zużyciem baterii i tu wstawić?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Soban
Explorer
Opcje

2017_12_14_21.17.55.png

 

Powyżej zrzut. Dzięki

Rozwiązanie
TomekR
Pathfinder
Opcje

@Soban

 

z tego co widać Avast Mobile Security bardzo mocno drenuje Ci baterię. Powiedz jeszcze ile miałeś czasu na włączonym ekranie, że Ekran jest tak nisko w statystykach?

 

 

Soban
Explorer
Opcje

Avast nie był aktualizowany od ponad tygodnia, czyli ostatnio przed aktualizacją. 

Nie bardzo rozumiem pytanie o ekran 😉

0 Like
TomekR
Pathfinder
Opcje

@Soban

 

Może pomyśl o zastąpieniu avasta czymś innym lub odinstaluj go na jakiś czas w celu sprawdzenia jak telefon będzie zachowywał się na baterii bez niego, bo 25% zużycia baterii to masakra.

 

Jak klikniesz w pozycję "Ekran" w statystykach, wyświetli Ci się czas pracy na włączonym ekranie (powszechnie znany na forach jako SOT - scren on time).

 

 

 

Soban
Explorer
Opcje
Czas działania ekranu to 56 minut.
Czy jeśli Avast wcześniej działał poprawnie, to po aktualizacji telefony mogło się coś popsuć?
TomekR
Pathfinder
Opcje

@Soban

 

56 minut na ekranie to bardzo mało jak na ten telefon. Po aktualizacji czasami mogą wystapić błędy w działaniu poszczególnych aplikacji. Na próbę proponuję Ci odinstalować na kilka dni Avasta - nic mu się nie stanie :smileywink: Ewentualnie jeśli nie chcesz tego robić możesz na początek wyczyscić dane aplikacji: Ustawienia --> Aplikacje --> Avast --> Domyślna pamięć --> Wyczyść dane.

 

 

0 Like
Soban
Explorer
Opcje

Ok, odinstaluje i zobaczymy.

Dziękuje bardzo za zaangażowanie.

0 Like
Rozwiązanie
TomekR
Pathfinder
Opcje

@Soban

 

OK, daj znać za kilka dni jak wygląda sytuacja. Jeśli nie pomoże będziemy działać dalej.