Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] Nowość w serii "A" - poznajcie A50!

(Temat utworzony: 30-03-2019 10:06 AM)
492 Wyświetlenia
RadekK
Hotshot
Opcje

295-A-Series-KV-Banner-36x24inch-e1551339667384.jpg

 

Czołem!

 

Chciałbym oficjalnie poinformować użytkowników forum, że do sprzedaży trafił model Samusng A50.

 

Urządzenie jest bardzo ciekawe i zasługuje na własny wątek do prowadzenia dyskusji. Patrząc na A50 przypomina mi się model A8 - telefon ze świetnymi parametrami w rozsądnych pieniądzach.

 

A-ósemki nie kupimy już w oficjalnej sprzedaży, jednak to jeszcze nic straconego — sprawdźcie A50!

 

Co wyróżnia model A50 na tle innych urządzeń?
Na pierwszy plan rzuca się ogromny wyświetlacz o przekątnej 6,4", który zajmuje aż 84,9% przedniego panelu przy wymiarach 158.5 x 74.7 x 7.7 mm. Inżynierowie Samsung w dalszym ciągu stawiają na bezramkowce, co mi osobiście bardzo się podoba.

 

Warto mieć na uwadze, że szkło jest wzmocnione Gorilla Glass 3-ciej generacji, a pod ekranem umieszczony jest czytnik linii papilarnych niczym we flagowym modelu S10 i S10+.

 

Zwróćcie również uwagę na ogromną baterię, której pojemność wynosi 4000 mAh. To dokładnie tyle, ile w Note9 i o 600 mAh więcej niż w modelu S10. Jestem szalenie ciekawy, jaki wynik włączonego ekranu urządzenie uzyska na jednym ładowaniu. Będąc przy temacie baterii warto zauważyć, że telefon ma zaadaptowany standard szybkiego ładowania.

 

W A50 znajdziemy trzy aparaty:
1. Szerokokątny 8MP, który obejmie aż 123 stopnie. Zdjęcia grupowe będą zdecydowanie łatwiejsze! :smiling-face:
2. Apart wyłapujący głebię - 5MP. Dzięki niemu obkiety mieszczące się na dalszym kadrze mogą być sprzętowo rozmyte.
3. Główny moduł 25MP ze świetłem 1.7.

 

Sztuczna iteligencja wykrywa scenerię, którą fotografujemy (np. jedzenie, zwierzęta, krajobrazy - razem aż 20 typów) i automatycznie ustawia parametry pozwalające wykonać idealne zdjęcie.

 

aparaty.jpg

 

Dokładną, pełną specyfikację jak i cenę sprawdzicie pod następującym linkiem:
https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-a50/SM-A505FZOSXEO/

 

Jak wam podoba się nowe urządzenie? Czy nowa linia produktów z serii A ma szansę na sukces na rynku?

 

Jeśli jesteś osobą, która planuje zakup ten temat to świetne miejsce, aby zapytać szczegóły :smiling-face:

47 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Bardzo ciekawa propozycja.  Jest duża szansa że odniesie sukces na rynku.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Myślę że odniesie sukces na rynku :smiling-face:

0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje

Szkoda że Samsung na start obniża standard serii Galaxy A dając wszystkie modele do kwartalnego programu aktualizacji. 

Zrzut ekranu z 2019-03-30 07-20-30.png

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@maxprzemo niestety, nie wszystkie modele mogą być flagship.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

@maxprzemo niestety, nie wszystkie modele mogą być flagship.


Konkurencja potrafi dawać aktualizację co miesiąc nawet w telefonach za mniej niź 1000zł. 

Zauwarz że w programie comiesięcznych aktualizacji nadal jest model A5 2017 . Czyli Samsung osłabia całą serię Galaxy A i sprowadza ją do poziomu Galaxy M (dawniej Galaxy J).

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@maxprzemo o jakiej konkurencji ty piszesz? 

Widzę jak ludziska bluzgają na w sieci na innych producentów :smiling-face-with-sunglasses:

Zauważyłem, że jest tylko w pisany na listę, a sprawdzałeś, czy jeszcze takowe dostaje?

Poraz kolejny powtórzę, nie wszystkie mogą być flagowcami.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

Zauważyłem, że jest tylko w pisany na listę, a sprawdzałeś, czy jeszcze takowe dostaje?


Tak dalej dostaje poprawki zabezpieczeń prawie co miesiąc.


@Szewcu72  napisał(a):

Poraz kolejny powtórzę, nie wszystkie mogą być flagowcami.


Dlaczego uważasz że comiesięczne poprawki zabezpieczeń należą się tylko flagowym modelom? To są poprawki krytyczne, bezpieczeństwa. Nie powinny być uwarunkowane modelem telefonu, tylko wydawane bezwarunkowo natychmiast.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@maxprzemo  Dam Ci jeden przykład dla Note 8 w sieci Orange "OPV" ma Nougat 7.1.1 a w innych sieciach Pie. Dlaczego nie dostaje co miesiecznych zabezpieczeń ?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania o numerze A505FDDU1ASC7, która wprowadza marcowe poprawki zabezpieczeń oraz naprawia działanie funkcji Smart View. Waga aktualizacji to około 105 MB. W Polsce powinna zostać udostępniona w niedługim czasie.