Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Note 8 restartuje się samoistnie

(Temat utworzony: 03-03-2019 02:24 PM)
385 Wyświetlenia
PapaEmeritus
Explorer
Opcje

Cześć, mam problem z Note 8. Posiadam go od sierpnia, ale od około miesiąca zaczyna mi się restartować bez wyraźnej przyczyny. Potrafi się zrestartować zarówno w czasie użytkowania, jak i spoczynku. Robiłem reset do fabrycznych i nie przyniosło to poprawy. Wczoraj zaktualizowałem urządzenie do "Pie" i też już zdążył paść. Kwalifikuje się od razu do reklamacji, czy mogę spróbować jeszcze czegoś innego?

0 Like
14 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PapaEmeritus, warto zadzwonić do serwisu i podpytać jak będzie wyglądać naprawa telefonu. Są serwisy, które naprawiają telefony na poczekaniu podczas jednej wizyty.


0 Like
PapaEmeritus
Explorer
Opcje

W Opolu chyba nie ma takiego sympatycznego serwisu :winking-face: oddałem do nich na gwarancję Monitor ze względu na dość spore prześwietlanie przy ramce i spotkałem się z odpowiedzią, iż "jest to normalne zjawisko w przypadku technologii led". Nie oczekuję od nich za wiele.

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PapaEmeritus, rozumiem. Życzę w takim razie powodzenia i koniecznie daj znać po wizycie czy udało się naprawić telefon.


0 Like
Rozwiązanie
PapaEmeritus
Explorer
Opcje
Witam, telefon dzisiaj do mnie wrócił. Niezbędna była wymiana płyty głównej oraz baterii. Dodatkowo wymieniono jeszcze gniazdo USB. Na razie działa, więc jestem dobrej myśli.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PapaEmeritus, doskonałe wieści! Dziękuję za informację i życzę bezawaryjnego użytkowania Galaxy Note8 :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


0 Like