Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Unpacked 2019. Odliczanie czas zacząć :)

(Temat utworzony: 11-01-2019 01:36 PM)
359 Wyświetlenia
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

 

 

unpacked2019.gif

 

 

 

Cześć forumowicze!

Dzisiaj udostępniono ważną informację dla fanów marki Galaxy i technologii.
Już 20 lutego czeka nas duże wydarzenie - Galaxy Unpacked 2019.

Jaki produkt zostanie zaprezentowany? Niech liczba 10 będzie dla Was podpowiedzią. :winking-face:
Podzielcie się swoimi oczekiwaniami. Jakich nowości się spodziewacie?
Napiszcie poniżej, czy również zaczęliście już odliczanie. :smiling-face:

12 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ciekawei mnie, czy S10 dostanie taką samą wersję One UI jak S9, czy przygotują jakieś dodatkowe funkcje i nową wersję.


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Prawdopodobnie zobaczymy Galaxy S10 E, Galaxy S10 oraz Galaxy S10 Plus. Czy czekam na konferencję? Zawsze czekam na nowe telefony firmy Samsung :winking-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Myślę, że interfejs będzie ten sam, o czym chcący lub niechcący :smiling-face-with-sunglasses: poinformował sam producent ja jednej ze swoich stron opisując aspekty One UI.

W opisie zamieścił taką oto grafikę.wyciek 1.png

 Gdy internauci wszczęli "dochodzenie" związane z grubością ramek urządzenia zamieszczonego na grafice, ta została podmieniona na nową. :smiling-face:wyciek 2.png

 Jak widać, grubość górnej i dolnej ramki uległa zwiększenie. :smiling-face:

A oto porównanie obu grafik.

wyciek 3.png

I co o tym myslicie? 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Widziałem te grafiki. Dochodzenie dotyczyło również wycięcia na aparat, które zniknęło na podmienionej grafice :winking-face:


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Raczej jest, to celowe działanie marketingowe.


0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Myślę, że producent nie chce wszystkiego pokazywać od razu ale chce zwièkszuć zainteresowanie i stąd te wycieki... nieważne jak ważne żeby mówiono i jak widać działa bo ludzie mówią, piszą etc.. 😊
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W Paryżu Samsung promuje wydarzenie Galaxy Unpacked 2019 słowami unfolding the future co może sugerować co jeszcze zobaczymy podczas zbliżającej się konferencji. Czyżby oprócz modeli S10 miał się pojawić składany telefon? Na odpowiedź zapewne przyjdzie nam poczekać do 20 lutego. Więcej informacji na stronie Samsung.

 

20190113-pr-galaxy-1.jpg


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Zapowiedzi o Galaxy Fold już od jakiegoś czasu sie pojawiają. Tak samo jak i informacje, że zostanie zaprezentowany w "normalnej" formie (czyt. ostatecznym wyglądzie) już 20 stycznia. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Wydaje mi się jednak, że do tej pory były to jedynie mniej lub bardziej prawdopodobne informacje podawane przez różnej maści portale. Teraz mamy wskazówkę bezpośrednio od producenta smartfonów :winking-face:


0 Like