Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A8] Galaxy A8 2018 - problem z dzwiękiem.

(Temat utworzony: 12-04-2018 07:19 AM)
5887 Wyświetlenia
rivel88
First Poster
Opcje

Witam,

 

Posiadam A8 2018, telefon kupiony 1.5 miesiąca temu. Od jakiegoś czasu mam z nim problem. A mianowicie, podczas oglądania YT, przewijanie Twittera czy podczas FB, za każdym razem gdy oglądam  jakiś filmik słysze że dzwięk jest przerywany po jakims czasie. Nawet gdy włącze muzyke Samsunga i puszcze jakiś kawałek, zatrzymam, słyszę szum i dziwne pyknięcie z głośnika. Bylem w serwisie Samsunga w Łodzi, wymienili głośnik i twierdzą że wszystko jest okej, ale niestety cały czas jest tak samo. Pomoże mi ktoś? 

0 Like
19 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Zacznij wipe cache partition w recovery lub przywrócenia do ustawień fabrycznych. To ostatnie w drugiej kolejności. Jeżeli nic się nie zmieni warto ponownie zgłosić się do serwisu, być może problem jest na płycie głównej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
rivel88
First Poster
Opcje

Rozumiem, tylko oni twierdzą że z telefonem nic się nie dzieje, i kręcą nosem. I co teraz ? Jakich mam użyć argumentów, żeby nie traktowali mnie jak oszusta/naciągacza? 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Jeżeli masz możliwość to spróbuj nagrać ten błąd. I przy przyjmowanie telefonu niech zapiszą, że dostarczyłeś lub pokazałeś nagranie obrazujące występujący błąd.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
rivel88
First Poster
Opcje

A wystarczy jak im puszcze w serwisie muzyke, zatrzymam i bedzie slychac ten szum i pykniecie? To wystarczy? 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @rivel88

Polecam rozwiązanie przedstawione przez @Szewcu72.

Nagranie lepiej udokumentuje zgłaszane przez Ciebie utrudnienia.

 

0 Like
rivel88
First Poster
Opcje

Ehh... już sam nie wiem co o tym myśleć. Teraz na YouTube przez jakiś czas dzwięk sie nie zacina ale za to w grze zaczęlo mi przerywać... co radzicie Panowie? 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Jeżeli nie masz doinstalowanego jakiegoś wspomagacza, zewnętrznej apki do odtwarzania muzyki, to jednak proponuję serwis. Skoro czyszczenie pamięci nie pomogło, to znak, że usterka może znajdować się na płycie, o czym już wspominałem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pietro04
First Poster
Opcje

Witam, jak widać problem nie jest odosobniony ponieważ w mojej A8ce również występuje. Też wahalem się czy nie oddać na gwarancję ale skoro piszesz że nic to nie dało widocznie problem tkwi gdzie indziej.

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@pietro04

Rzecz w tym, że @rivel88 nie napisał, czy ostatecznie odwiedził serwis, czy też nie i jaki skutek przyniosła ewentualna wizyta w punkcie serwisowym.

Jeżeli wspomniane wyżej czynności takie jak np. wipe cache partition nie pomagają, wizyta w serwisie będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like