Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Ue43nu7122 hbo go kilép

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-12-2018 12:51 AM)
11319 Megtekintések
Tomi8821
Journeyman
Beállítások

Üdv, vásároltam egy Samsung UE43NU7122 típusú készüléket, minden rendben van vele, kivéve hogy a hbo go véletlenszerűen kilép filmezés közben. 

Előtte egy lg volt  azzal semmi ilyet nem tapasztaltam. 

Kipróbálva WiFi és kábeles kapcsolattal is, gyors nettel (upc), plusz még telenor hipernettel is, a jelenség ugyan az. 

Alkalmazás újra telepítve többször  tv vissza állítva gyári beállításokra, smart hub is, távirányító sem zavar be kivettem az elemeket. 

A tv-n a legújabb szoftver van. 

Kérdésem hogy mi a megoldás ? 

 

0 tetszik

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
Tomi8821
Journeyman
Beállítások
0 tetszik
22 Válaszok
Morgonc
Explorer
Beállítások

Szia

Én már arra rájöttem hogy csak akkor nem lép ki ha a felirat magyar cc- re van állítva .persze ezzel az a baj hogy nem minden filmnek ill sorozatban van csak kiegészítő felirat. 

Ha csak simán magyar felirat van vagy felirat nélkűl nézem sajnos minden esetben 10 percenként kilép .

Mivel ilyenkor megsem jegyzi épp hol tartok ezért általában érzésre 9 percenként nyomok egy szünetet és ukra elindítom .igy nem kell sokat tekerni és keresgetni hogy épp hol tartottam.

0 tetszik
ocsi
First Poster
Beállítások

Szia!

 

Nekem 7022 van, ugyanez volt vele a gond.
Pontosan melyik szoftver van rajta?
A visszaállítás és az újratelepítés nekem sem vált be,
utána a helpdesk azt javasolta, hogy tegyem fel a 1152.8-ast - amit pár napja a tv még nem talált meg magától,
pendriveról kellett telepíteni - , ez nekem megoldotta a problémát.

0 tetszik
Tomi8821
Journeyman
Beállítások

Üdv, közben én is letöltöttem a Samsung oldaláról az elérhető legújabb frissítést , pen drive-ról telepítettem és nekem is megszűnt a hiba. Ami érdekes hogy a tv nem találta meg ezt a frissítést, csak letöltés formában volt elérhető. Akinek hasonló problémája van, az mindenképpen próbálja meg a manuális frissítést. 

Somogyi
First Poster
Beállítások
Helló! Betudnád linkelni ide légyszi, nekem is ez a probléma valószinűleg. (Nu7122)
0 tetszik
Tomi8821
Journeyman
Beállítások

Üdv, itt tudod letölteni, az operációs rendszerednek megfelelőt kell kiválasztanod.

https://www.samsung.com/hu/support/model/UE43NU7122KXXH/

0 tetszik
Megoldás
Tomi8821
Journeyman
Beállítások
0 tetszik
taxusb
First Poster
Beállítások

szia nekem is 7022 van és mindent a leirtak szerint csináltam mégse sikerül a pendriverol telepités. nem talál frissitő filet. nincs valami trükk?

0 tetszik
Tomi8821
Journeyman
Beállítások

Üdv, pen drive formázd le előtte, pl fat32 re. Mikor elinditod a letöltött programot akkor válaszd ki a megfelelő meghajtót esetedben a pen drive - ot. Ha végzett a program, akkor kikapcsolt állapotban dugd be a tv be, és bekapcsolás után várj vele kb 5 percet, és utána válaszd ki a frissítést, ha megfelelő fájlt töltöttél le, és telepitettél a pen drive - ra, akkor elindul a frissítés.

A letöltött programot elinditva fell kell telepíteni a pen drive, nem elég csak rá másolni. 

 

atoth73hu
Apprentice
Beállítások

Sziasztok,

UE55NU7023KXXH tv - m van, és hasonló hibával küzdök, azaz kilép eltérő időnként az HBO-go . Én nem találok ehhez a tv-hez fw-t esetleg tudtok segíteni? Köszi

0 tetszik