Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 
Ugrás a megoldásra MEGOLDVA

Eredeti témakör:

Ue43nu7122 hbo go kilép

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-12-2018 12:51 AM)
11362 Megtekintések
Tomi8821
Journeyman
Beállítások

Üdv, vásároltam egy Samsung UE43NU7122 típusú készüléket, minden rendben van vele, kivéve hogy a hbo go véletlenszerűen kilép filmezés közben. 

Előtte egy lg volt  azzal semmi ilyet nem tapasztaltam. 

Kipróbálva WiFi és kábeles kapcsolattal is, gyors nettel (upc), plusz még telenor hipernettel is, a jelenség ugyan az. 

Alkalmazás újra telepítve többször  tv vissza állítva gyári beállításokra, smart hub is, távirányító sem zavar be kivettem az elemeket. 

A tv-n a legújabb szoftver van. 

Kérdésem hogy mi a megoldás ? 

 

0 tetszik
Ugrás a megoldásra
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Információim szerint a megjelölt típus nem került hivatalos forgalomba Magyarországon, ezért nem található hozzá teljes körű támogatás a weboldalunkon sem. Javasolt információt kérni a bolttól, hogy milyen országból szerezték be a tévét és felvenni a kapcsolatot az adott ország Samsung képviseletével a frissítésekket illetően.

 

Egyébként, ha csak a HBO alkalmazással tapasztalható a rendellenesség, akkor nem a tévékészülék meghibásodása miatt jelentkezik, mivel ha a tévé bármilyen szoftveres vagy hardveres alapon hibás lenne, az kiterjedne a teljes Smart felültre, tehát a jelenséget az alkalmazás okozhatja.

 

Üdv!

atoth73hu
Apprentice
Beállítások

Szia,

 

Köszönöm a gyors választ. A TV nem szürke importos, hanem a székesfehérvári Mediamarkt-ból való. Nem tudom milyen infoval bírnak az ottani eladók, esetleg megpróbálom. Bármi egyéb ötlet jó lehet, vagy valami forrás, ahol fw letölthető.

Köszönöm mégegyszer,

Árpi

0 tetszik
taxusb
First Poster
Beállítások

Szia. Szerintem tipusfuggetlen a frissetes szedd le 7022re vagy barmilyen tipusra es kovesd az elozoleg leirtakat. Nekem bejott. Es egyben koszonom a gyors es haaznos valaszokat.

0 tetszik
Turcsi87
First Poster
Beállítások

Kedves TiborL!

 

És ha a televízió dobozán lévő matricán forgalmazónak a Samsung Magyarország van megjelölve akkor a magyarországi Samsung képviselethez forduljak a frissítésekkel illetően? :smiling-face:

 

Gondolom csak forgalmazza a Samsung Magyarországon ezt a modellt is, hogyha garanciát is kaptunk rá, vagy ha nem akkor az meg érdekes, hogy a hazai nagyobb boltokban megtalálható a termék.. Extreme Digital, Media Markt, Auchan és még sorolhatnám...

 

Nekem is ugyan ez a problémám az 55nu7023-as tv-re letöltött HBO GO alkalmazással, hogy random kilépked.

 

A 7022es frissítését meg nem merném rárakni.

 

 

 

0 tetszik
atoth73hu
Apprentice
Beállítások

Turcsi 87, 

Teljesen igazad van, érdekes ez a helyzet, nem is tudtam teljes válaszként elfogadni a korábban irttat. Viszont én bátrabb voltam, és letoltotottem az ugyb nem pontosan azt, de a szériához tartozó firmwaret. Minden rendben lwzajlott a frissítés során, azóta az hbo is rendben. Közben egy másik kérdés. Korábban ugyan nem néztem a tv adatlapjat, de ezzel a modellel nem lehet time shift és felvételeket csinálni? 

0 tetszik
Turcsi87
First Poster
Beállítások

atoth73hu,

Én sem találkoztam ezekkel a lehetőségekkel sajnos. 😕

 

Én várok még pár napot, hátha bekerül a hazai forgalmazásba a tv. :smiling-face:

 

Ha nem akkor a 7022es frissítését megpróbálom én is.

 

És köszönöm a tippet. :smiling-face:

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Örülünk, hogy a frissítés megoldotta a kellemetlenséget.

 

A 2018-ban kiadott tévékészülékek közzül a 7400-as szériától kezdődően van Time Shift vagy PVR támogatottság, ami lehetővé teszi a csatorna rögzítést.

 

Üdv!

0 tetszik
stage
First Poster
Beállítások

55nu7023 tipus ugyan ez a gond de nincs újabb frissítés.mit lehet tenni ilyenkor?

0 tetszik
Turcsi87
First Poster
Beállítások
Szia stage!

Nekem is 55nu7023-as van és az 55nu7022-es frissítését töltöttem le a samsung oldaláról. A korábbi hozzászólások között megtalálod hogyan lehet felrakni pendrivera. Nekem tökéletesen működik azóta és nincs baj a HBO GO-val, meg úgy semmivel... szerintem gyorsabb is lett a tv. :smiling-face:
0 tetszik
bali888122
First Poster
Beállítások

Szia

 

Neked sikerült megoldani a problémát? 

Hogyan?

 

Köszi a segítésget előre is.

 

Üdv: Balázs

0 tetszik